Legia Warszawa zainteresowana młodzieżowym reprezentantem Norwegii

Jak informuje portal Tipsbladet.dk, Legia Warszawa złożyła ofertę Lasse Nordasa. Jego umowa z Tromso obowiązuje do lata 2027 roku. Wiele wskazuje, że 22-letni napastnik może opuścić Norwegię.

Lasse Nordas
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Lasse Nordas

Legia Warszawa jest aktywna podczas letniego okna transferowego. Na Łazienkowską trafili już Kacper Chodyna, Claude Goncvales, Jean-Pierre Nsame, Marcel Mendes-Dudziński, Luquinhas, a najnowszym nabytkiem został Ruben Vinagre, który wiosną grał w Hellasie Verona. Okazuje się, że w orbicie zainteresowań Wojskowych jest napastnik reprezentacji Norwegii do lat 21.

POLECAMY TAKŻE

Lasse Nordas od dwóch lat występuje w Tromso IL i według informacji Tipsbladet, kilka duńskich klubów wykazało zainteresowanie Norwegiem. W tym sezonie strzelił pięć goli w 13 meczach Eliteserien. Portal ujawnił ponadto, że Legia Warszawa również złożyła ofertę za 7-krotnego reprezentanta młodzieżowej reprezentacji Norwegii.

W trakcie zimowego okienka transferowego piłkarzowi przyglądał się Raków Częstochowa. Norweski klub swojego gracza wyceniał wówczas na nieco ponad 1,5 mln euro. Nordas w przeszłości grał w Lillestrom, Strommen oraz FK Bodo/Glimt. Z tym ostatnim klubem zdobył mistrzostwo Norwegii.

Komentarze