Kosta Runjaić zabrał głos po porażce Legii z Cracovią

Legia Warszawa przegrała 0:2 z Cracovią w zaległym spotkaniu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Kosta Runjaić wziął udział w pomeczowej konferencji prasowej.

Kosta Runjaić
IMAGO / Konrad Swierad Na zdjęciu: Kosta Runjaić
  • Cracovia w środę wieczorem podejmowała Legię Warszawa
  • Zaległe spotkanie 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy padło łupem Pasów (2:0)
  • Kosta Runjaić zdiagnozował przyczyny porażki swojej ekipy

Legia w słabym stylu zamyka rok, Runjaić po porażce z Cracovią

Legia Warszawa uległa Cracovii 0:2 w zaległym spotkaniu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Bohaterem Pasów został Benjamin Kallman, który ustrzelił dublet. W konferencji prasowej wziął udział trener Wojskowych – Kosta Runjaić – który uważa, że klub z Krakowa wygrał zasłużenie.

Przegraliśmy zasłużenie. Zabrakło nam energii, która była potrzebna, aby zdobyć punkty na stadionie Cracovii. Straciliśmy dwie zbyt łatwe bramki. W drugiej połowie mieliśmy swoje szanse przede wszystkim po stałych fragmentach. Oczekiwaliśmy zdecydowanie lepszego poziomu z naszej strony. Przed nami zasłużona przerwa. Czujemy zmęczenie, rozegraliśmy wiele meczów – powiedział Kosta Runjaić, cytowany przez oficjalną stronę internetową Legii Warszawa.

Chcemy wrócić silniejsi i awansować na lepsze miejsca. Nasze ambicje są zdecydowanie wyższe i każdy to wie. Życzę wszystkim Wesołych Świąt. Chciałbym z tego miejsca podziękować naszym fanom, którzy od początku sezonu byli z nami. W każdym spotkaniu tworzyli niesamowitą atmosferę. Życzę każdemu kibicowi Legii Warszawa wszystkiego co najlepsze na święta i na nowy rok – dodał trener Wojskowych.

– Nie szukam wymówek. Podkreślam, że Cracovia wygrała zasłużenie. Boisko o tej porze roku było zmiażdżone i wyglądało podobnie jak w Kielcach. Rywal pokazał jednak ogromne zaangażowanie. My chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony, ale nie zdołaliśmy zdobyć punktów – stwierdził opiekun wicemistrza Polski.