Trener Cracovii dosadnie o decyzji zarządu. “Sprawia nam to problemy”

Jacek Zieliński, trener Cracovii, był gościem Kanału Sportowego w programie "Weszłopolscy". Szkoleniowiec wypowiedział się między innymi na temat transferów i rozwiązania drużyny rezerw.

Jacek Zieliński
Obserwuj nas w
IMAGO / Łukasz Porębski / Newspix.pl Na zdjęciu: Jacek Zieliński
  • Cracovia zajęła w ubiegłym sezonie 7. miejsce w Ekstraklasie
  • Trenerem pierwszej drużyny jest Jacek Zieliński
  • Szkoleniowiec nie jest zadowolony z niektórych decyzji zarządu klubu

Jacek Zieliński niezadowolony z decyzji, jaką podjęła Cracovia

W ubiegłym sezonie Cracovia zajęła 7. miejsce w rozgrywkach Ekstraklasy. Trzeba przyznać, że był to naprawdę dobry wynik, spoglądając na kadrę drużyny. Prezes Janusz Filipiak w rozpoczętej już kampanii rozgrywek 2023/2024 zapowiedział walkę o europejskie puchary pomimo braku transferów.

Jacek Zieliński w Kanale Sportowym poruszył istotne kwestie. Szkoleniowiec “Pasów” odniósł się do rozwiązania drużyny rezerw i planów transferowych.

– Zapadła taka decyzja, że na chwilę obecną żadnych transferów nie robimy. Trzeba było się do tego dostosować – mówił trener Cracovii.

– Może na papierze ten skład nie wygląda dość mocno, ale my jesteśmy ludźmi ambitnymi i stawiamy przed sobą ambitne cele. […] Nie uważam, że mamy słabszy zespół, niż w poprzednim sezonie. Jednak zdecydowanie musimy wzmocnić jakość, jeśli chodzi o możliwość rotacji, bo każdy widział, jak wyglądała nasza ławka rezerwowych w meczu ze Stalą Mielec – powiedział Jacek Zieliński.

– Nie byłem zwolennikiem tego ruchu. Natomiast taka decyzja zapadła i musimy sobie z tym radzić, chociaż nie ukrywam, że sprawia nam to pewne problemy. Uważam, że druga drużyna była nam potrzebna – mówił Zieliński o rozwiązaniu drugiej drużyny.

Komentarze

Na temat “Trener Cracovii dosadnie o decyzji zarządu. “Sprawia nam to problemy”