Cezary Kulesza podsumował sezon w Ekstraklasie

Jagiellonia Białystok po raz pierwszy w historii wygrała mistrzostwo Polski. Wielkiego sukcesu Żółto-Czerwonym pogratulował prezes PZPN-u, czyli Cezary Kulesza.

Cezary Kulesza
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Cezary Kulesza

Prezes PZPN-u z gratulacjami dla Jagiellonii Białystok

Jagiellonia Białystok w ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy pokonała Wartę Poznań 3:0 i tym samym zapewniła sobie historyczne mistrzostwo Polski. W mediach społecznościowych spływają gratulacje dla Jagi, a wśród nich nie mogło zabraknąć kilku ciepłych słów od sternika Polskiego Związku Piłki Nożnej, czyli Cezarego Kuleszy. Przypomnijmy, że 61-latek w przeszłości był prezesem klubu z Białegostoku (2010-2021).

POLECAMY TAKŻE

Jagiellonia Białystok mistrzem Polski 2024! To zdecydowanie jeden z piękniejszych dni w życiu białostockich kibiców. Ogromne gratulacje dla ekipy prowadzonej przez trenera Adriana Siemieńca. Wyrazy uznania również dla drużyn Śląska Wrocław i Legii Warszawa za zdobycie odpowiednio drugiego i trzeciego miejsca w tym sezonie – napisał na portalu społecznościowym “X” prezes PZPN-u, Cezary Kulesza.

W europejskich pucharach w przyszłej kampanii zagrają więc Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Legia Warszawa oraz triumfator Pucharu Polski – Wisła Kraków. Polskie drużyny już niedługo poznają swoich rywali w eliminacjach. Jaga powalczy o Ligę Mistrzów, Śląsk i Legia o Ligę Konferencji, natomiast Biała Gwiazda wystąpi w kwalifikacjach do Ligi Europy.

Komentarze