Wybuch radości kibiców Jagiellonii Białystok [WIDEO]

Jagiellonia Białystok została piłkarskim mistrzem Polski w sezonie 2023/24. Na trybunach wybuchła euforia po pierwszym w historii dla klubu mistrzowskiego tytułu.

Kibice Jagiellonii Białystok
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Kibice Jagiellonii Białystok

Radość fanów nowego mistrza Polski

W sobotę piłkarze Jagiellonii Białystok sięgnęli po tytuł mistrza Polski po pokonaniu Warty Poznań (3:0) w ramach 34. kolejki PKO Ekstraklasy. Gole dla Dumy Podlasia strzelili Nene, Taras Romanczuk oraz Jesus Imaz. Zwycięstwo świętowały tłumy kibiców na stadionie, którzy po ostatnim gwizdku opanowali murawę.

POLECAMY TAKŻE

To wielka chwila dla kibiców Dumy Podlasia. Podopieczni Adriana Siemieńca wyprzedzili w tabeli Śląska Wrocław oraz Legię Warszawa. Teraz celem na nadchodzący sezon będzie godne zaprezentowanie się w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Od momentu końcowego gwizdka, murawa wypełniła się tysiącami kibiców ubranych w klubowe barwy. Fani Jagiellonii, podbiegając do piłkarzy i machając flagami, celebrowali zdobycie najważniejszego trofeum w polskim futbolu.

Świętowanie mistrzostwa Polski przez Jagę będzie trwało jeszcze przez wiele dni. Dla klubu, zawodników i kibiców to moment, który na długo pozostanie w ich sercach, a zdobycie tytułu mistrza Polski otwiera nowy, ekscytujący rozdział w historii.

Komentarze