Michael Olise zdradził, dlaczego wybrał Bayern Monachium

Michael Olise wyjaśnił, dlaczego wybrał ofertę przedstawioną mu przez Bayern Monachium. - To wielkie wyzwanie i dokładnie tego szukałem - powiedział skrzydłowy.

Michael Olise
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Michael Olise

Michael Olise: Szukałem wielkiego wyzwania

Michael Olise wczoraj wieczorem został zaprezentowany jako nowy zawodnik Bayernu Monachium. 22-letni skrzydłowy pomyślnie przeszedł testy medyczne, a następnie podpisał pięcioletnią umowę z bawarskim gigantem. Jego kontrakt będzie zatem obowiązywał do 30 czerwca 2029 roku.

Crystal Palace na sprzedaży francuskiej gwiazdy zarobiło aż 53 miliony euro, a to oznacza, że Bayern Monachium dokonał czwartego najdroższego transferu w swojej historii.

Michael Olise w trakcie letniego okienka transferowego był obserwowany przez kilku europejskich potentatów, ale ostatecznie wybrał ofertę złożoną mu przez potęgę z Niemiec.

Czy Michael Olise sprawdzi się w Bayernie Monachium?

Tak 85%
Nie 13%
Nie mam zdania 2%
60+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Piłkarz w rozmowie z klubowymi mediami Bayernu Monachium wyjaśnił powody swojej decyzji. Młodzieżowy reprezentant Francji ma zamiar udowodnić swoją wartość na Allianz Arenie.

Rozmowy z Bayernem Monachium były bardzo pozytywne i jestem niezwykle szczęśliwy, że mogę teraz grać dla tak zasłużonego klubu. To wielkie wyzwanie i dokładnie tego szukałem – powiedział Michael Olise cytowany przez oficjalną stronę internetową bawarskiego giganta.

Chcę udowodnić swoją wartość na tym poziomie i odegrać swoją rolę w wywalczeniu jak największej liczby tytułów z naszą drużyną w nadchodzących latach – dodał prawy napastnik.

Komentarze