Sezon 2023/24 w niemieckiej Bundeslidze zapowiada się niezwykle ciekawie. Po raz kolejny mistrzowskiego tytułu bronić będzie Bayern Monachium. Poniżej prezentujemy kompletny terminarz na cały sezon.

Liga niemiecka – terminarz

W powyższym terminarzu przedstawione są terminy najbliższych spotkań Bundesligi. W sezonie 2023/24 rywalizacja w lidze niemieckiej toczyć się będzie od 18 sierpnia 2023 roku do 18 maja 2024 roku. W trakcie sezonu 18 drużyn rywalizować będzie w 34 kolejkach. Sprawdź także tabele ligi niemieckiej, by być na bieżąco z wynikami. Dowiedz się także jacy są najlepsi strzelcy Bundesligi i przekonaj się, którzy piłkarze trafiają najcelniej.

Bundesliga – mecze

Rywalizacja w Bundeslidze najczęściej toczy się weekendy. Mecz otwierający kolejkę rozgrywany jest z reguły w piątek o godzinie 20:30. Rywalizacja kontynuowana jest w sobotę, w której trakcie rozgrywana jest największa liczba meczów. Większość spotkań rozpoczyna się o godzinie 15:30, natomiast godzina 18:30 najczęściej zarezerwowana jest dla hitu kolejki. W niedzielę z reguły odbywają się dwa mecze o godzinie 15:30 i 18:00. W ramach weekendowych kolejek mecze Bundesligi sporadycznie rozgrywane są także w poniedziałek.

Bayern Monachium – terminarz

Największym zainteresowaniem wśród polskich kibiców cieszą się mecze z udziałem Bayernu Monachium, który jest zdecydowanie dominatorem niemieckich rozgrywek w ostatnich latach. Poniżej przedstawiamy terminy najbliższych meczów aktualnego mistrza Niemiec w rozgrywkach ligowych.

Ostatnie artykuły – Bundesliga

Pełen terminarz Bundesligi 2023/24 – ligi niemieckiej