Bundesliga terminarz

Liga niemiecka – terminarz

W powyższym terminarzu przedstawione są zarówno wyniki do tej pory rozegranych w tym sezonie spotkań Bundesligi, jak i terminy najbliższych meczów w niemieckiej ekstraklasie. W lidze niemieckiej rywalizuje ze sobą 18 drużyn, które w trakcie sezonu składającego się z 34 kolejek rywalizują o miano najlepszej drużyny w Niemczech.

Sprawdź także tabele ligi niemieckiej, by być na bieżąco z wynikami. Dowiedz się także jacy są najlepsi strzelcy Bundesligi i przekonaj się, którzy piłkarze trafiają najcelniej.

Bundesliga – mecze

Rywalizacja w Bundeslidze najczęściej toczy się weekendy. Mecz otwierający kolejkę rozgrywany jest z reguły w piątek o godzinie 20:30. Rywalizacja kontynuowana jest w sobotę, w której trakcie rozgrywana jest największa liczba meczów. Większość spotkań rozpoczyna się o godzinie 15:30, natomiast godzina 18:30 najczęściej zarezerwowana jest dla hitu kolejki. W niedzielę z reguły odbywają się dwa mecze o godzinie 15:30 i 18:00. W ramach weekendowych kolejek mecze Bundesligi sporadycznie rozgrywane są także w poniedziałek.

Ostatnie artykuły – Bundesliga