Borussia zwolni trenera? Terzić zabrał głos

Borussia Dortmund nie jest zadowolona z wyników osiąganych w tym sezonie przez Edina Terzicia. Sam szkoleniowiec zabrał głos w tej sprawie. Jak przyznał, liczy się z tym, że może stracić posadę.

Edin Terzić
Obserwuj nas w
IMAGO / pepphoto Na zdjęciu: Edin Terzić
  • Borussia może zmienić po sezonie menedżera
  • Posada Terzicia jest poważnie zagrożona
  • Borussia rozgrywa słaby sezon

Borussia zmieni po sezonie menedżera?

W poprzednim sezonie Borussia Dortmund straciła mistrzostwo Niemiec dopiero w ostatniej serii gier. W tym sezonie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Absolutnym priorytetem dla Borussen jest ponowne wywalczenie awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na ten moment zajmują czwartą lokatę, ale mają tylko punkt przewagi nad RB Lipsk.

Mówi się o tym, że bez względu na końcowy wynik tego sezonu Edin Terzić może stracić latem posadę. – Nie jestem zaskoczony tymi doniesieniami. To normalne, że jeśli pracujesz w topowym klubie, to twoja pozycja może być zagrożona – powiedział.

Sam szkoleniowiec nie chce jednak wybiegać myślami do czerwca. W sobotę Borussię Dortmund czeka wyjazdowe starcie z Unionem Berlin. – Skupiam się tylko i wyłącznie na najbliższych meczach mojego zespołu. Nie chcę się rozpraszać niczym więcej – dodał.

Komentarze