Mecz Paris FC – Lyon przerwany. Powodem awantury kibiców

Kibice
PressFocus Na zdjęciu: Kibice

Mecz Pucharu Francji pomiędzy stołecznym Paris FC a Olympique Lyon został przerwany z powodu incydentów, do jakich doszło z udziałem kibiców obu drużyn.

• Spotkanie, które było rozgrywane na paryskim Stade Sebastien Charlety, zostało przerwane po tym, jak fani wtargnęli na boisko.
  • Wcześniej kibice obu drużyn wzajemnie obrzucali się petardami.
  • To kolejny incydent z udziałem kibiców Lyonu. Niedawno jeden z nich rzucił butelką w głowę Dimitriego Payeta.

Kibice znów przerwali mecz we Francji

Jak podaje sport.interia.pl, prowokatorami prawdopodobnie byli kibice z Lyonu. Jeśli się to potwierdzi, klub prawdopodobnie czeka bardzo ostra kara. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu jeden z fanów Les Gones trafił butelką w głowę piłkarza Olympique Marsylia Dimitriego Payeta.

Zanim spotkanie zostało przerwane, na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Gola dla paryżan strzelił Gaetan Laura. Wyrównał w 44. minucie Moussa Dembele.