REKLAMA
REKLAMA

Mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy odwołane

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: UEFA.com  |  13.03.2020 11:17
Mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy odwołane

Puchar Ligi Mistrzów  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wszystkie mecze organizowane przez Europejską Unię Piłkarską (UEFA), w tym Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które miały zostać rozegrane w przyszłym tygodniu nie odbędą się - poinformowała UEFA w oficjalnym komunikacie.

Decyzja obejmuje pozostałe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów (17 i 18 marca), wszystkie mecze 1/8 finału Ligi Europy (19 marca) oraz wszystkie ćwierćfinałowe spotkania Młodzieżowej Ligi UEFA (17 i 18 marca).

Poinformowano również, że przesunięte zostały zaplanowane na 20 marca losowania ćwierćfinałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

UEFA w komunikacie informuje również, że dalsze decyzje co do tego, kiedy mecze się odbędą, zostaną przekazane w odpowiednim czasie. Na 17 marca UEFA zaprosiła przedstawicieli wszystkich europejskich federacji na wideokonferencję w celu omówienia obecnej sytuacji.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 18 komentarzy

Poro6niec | 13.03.2020 11:36

Jedyna słuszna decyzja. Najprawdopodobniej i tak już w tym sezonie nic nie zostanie dograne. A szkoda, bo ciekaw jestem czy Lyon utrzymałby zaliczkę z pierwszego spotkania. City-Real też zapowiadało się świetnie

Poro6niec | 13.03.2020 11:37

Ba, starcie Liverpoolu z Atletico było najprawdopodobniej ostatnim meczem w tym sezonie LM, w dodatku przy pełnych trybunach (w Liverpoolu zaraziło się następnego dnia 10 nowych osób)

Eternal | 13.03.2020 11:44


Poro6niec@
Podaj choc jedno źródło tych rzekomych 10 nowych zakażeń po meczu
LFC vs AM. Jak nie podasz uznam Cie za zwykłego idiotę który lubi siać zamet.

Jeffrey | 13.03.2020 11:53

Liczba 10 odnosi się do zgonów w UK. Jest ponoć pracownik LiverpoolFC, który zaraził się w szpitalu. Pozdrawiam

Fan_Tulipan | 13.03.2020 12:08

W okresie nie rozgrywania meczów ligowych, w krajowych pucharach oraz LM/LE "piłkarze" będą oczywiście mieli wypłacane sowite wynagrodzenie z kontraktów.
Wytatuowani piłkarze zarabiający grubą kasę się boją (oświadczenia w mediach) i nie chcą wykonywać swojego zawodu, a konduktorzy, kasjerzy w marketach, Panie na poczcie, pielęgniarki, lekarze pracujący za o wiele mniejsze pieniądze nie mają nic do powiedzenia.
Świat stanął na głowie, a epidemia koronawirusa nam to aktualnie unaocznia.

Ermac | 13.03.2020 12:20

Bardzo dobra, ale jednak spóźniona decyzja.

THFC1882 | 13.03.2020 13:30

Fan_Tulipan
A nie pomyślałeś, że piłka nożna i ogólnie sport to tylko rozrywka, bez kontynuowania której nic się nie stanie? Gospodarka się nie załamie? Jak sobie wyobrażasz w obecnej sytuacji zawieszenie zawodu lekarza na przykład.

Fan_Tulipan | 13.03.2020 14:04

Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu.
Piłkarze jak na cyrkowców dostarczających tylko rozrywki trochę dużo zarabiają nie wnosząc do naszego życia niezbędnych wartości (bez wieczoru z LM obejdziemy się).
Natomiast np. pielęgniarki czy lekarze (i inne grupy zawodowe), którzy pracują aby przywrócić normalność i narażają się aby właśnie m.in. kopacze mogli grać, kosić ogromną kasę, itd. zarabiają o wiele mniej i nie uskarżają się, nie stosują apeli aby nie wykonywać zawodu w trosce o swoje zdrowie, itd.

CiasnyWiesiek | 13.03.2020 15:01

Bardzo dobrze. Trzeba anulować w tym sezonie te rozgrywki i Liverpool nadal będzie najlepszy w Europie:)

Joker | 13.03.2020 16:11

No tak... Czyli wyniki PL też anulujemy i Liverpool znowu bez mistrzostwa :)

Mucha52 | 13.03.2020 16:35

Joker ale jak to kibice Liverpoolu mówią przez ostatnie 30 lat Next year is our year ;)

CiasnyWiesiek | 13.03.2020 16:53

Joker - wyników nie da się anulować bo one po prostu już zapadły. W lidze angielskiej wyraźnie widać kto jest najlepszy i komu należy się mistrzostwo. A puchar ligi mistrzów komu chcesz dać?  Jeżeli nie widzisz różnicy między tymi rozgrywkami to gratuluję rozumu. Chociaż już od dawna wiadomo że za bystry to nie jesteś.

Sylvinho88 | 13.03.2020 18:19

Fan_Tulipan
Dobrze prawisz

Walkalone | 13.03.2020 22:15

Fan Tulipan
Rzadko zdarza mi się z Tobą zgadzać, ale tym razem mam podobne przemyślenia. Ale takie życiowe "niesprawiedliwośi" zawsze były, są i będą.

hablador | 14.03.2020 12:40

Fan_Tulipan

Brawo za ten komentarz!

Ludzie przyzwyczaili się do tego, że się ich eksploatuje, że zaharowują się na śmierć (czasami dosłownie ponieważ skutki kumulują się latami), a garstka gromadzi 99% majątku, tłumacząc, że na to uczciwie "zapracowali" i dają innym pracę. Oczywiście tak nie jest.
W istocie rzeczy, patologiczny kapitalizm pompuje takie przypadki jak piłkarze, którzy zarabiają po 100 tys funtów/tydz, na co przy naszej średniej krajowej Polak pracuje 8 lat. Oglądam mecze, ale czasami rozpędziłbym to przepłacane towarzystwo w cholerę.

Messi jest tu wręcz przykładem modelowym. Najbardziej mnie rozśmieszają komentarze typu "jak mu tyle prywatna firma chce płacić to ich sprawa", tyle, że ta firma, podobnie jak wiele innych korporacji korzysta garściami z patologicznej odmiany kapitalizmu z jakim mamy teraz do czynienia. Ta patologia to kultura wyzysku, nie dająca alternatyw. Dziś nie trzeba wszczynaj wojen, pałka ekonomiczna, to idealne narzędzie, a wiele osób pewnie nawet nie wyobrażą sobie o czym mowa. I o to właśnie chodzi.

monacoas666 | 14.03.2020 15:57

Chyba skończą się kosmiczne pensje. Kluby nie mając dochodu z telewizji dnia meczowego nie będą miały z czego im tyle płacić

DiffretAngle | 14.03.2020 21:45

hablador - wołanie na puszczy. Jak kupujesz samochód, co możesz zrobić żeby prezes nie brał 20 mln rocznie, plus akcje i bonusy, a jak firma upada, to leciał po pomoc do państwa, bo się nie spina. Jak korzystasz z usług banku, to co możesz zrobić, że zarząd ma pakiety socjalne warte nasze roczne zarobki co miesiąc, akcje, dywidendy, premie, a jak wszystko ma rypnąć bo zawalili robotę, to "państwo ratuj".
Piłki możesz nie oglądać, nie kupić abonamentu, nic się nie stanie, ale bez banku, samochodu żyć się już dziś nie da. Przynajmniej poza dużym miastem - tam jeszcze samochód to alternatywa.
Dlatego ten system będzie trwał. Dopóki nie zmieni się to, że coraz starsze społeczeństwo zachodu, będzie utrzymywane przez zmniejszające się ilości osób pracujących. Wtedy państwa by utrzymać medycyne na jakimkolwiek poziomie, emerytury będą musiały uszczelnić system podatkowy na wielkich korporacjach.
To nie kapitalizm jest zły, ale korporacjonizm.
Polska to modelowy przykład - brakuje kasy na kolejne obiecanki, to obciążenia się przerzuca na zwykłych podatników i małych przedsiębiorców - oni nie mają jak uciec/ukryć kasy. Dzisiejsza władza korporacji nie lubi, ale jest bezsilna, bo powie złe słowo, w davos się nie pojawi i fabryka merca ląduje w Czechach. Tak ten świat działa. Dopóki wszystko nie rypnie, dopóty zarobki jednego Messiego są tu taką kropelką, że wolę żeby zarobił on, niż prezes Audi, którego samochody zaliczyły rekordową awaryjność, którego reklamacji nie można zrealizować, a który ma na wszystko wywalone i każe nowy samochód kupić co 3 lata, a kosztami recyclingu i śmieciami zawala Polskę, bo to Polacy kupią te używane...

hablador | 15.03.2020 10:30

Pełna zgoda. Miałem właśnie na myśli kapitalizm korporacyjny. Mógłbym tu napisać elaborat ale nie mam chęci. Wystarczy, że spojrzę na zdebilałe społeczeństwo z telefonami w ręce by zobaczyć, że nic się nie zmieni. Korpo wyhodowało społeczeństwo warzyw, a warzywa bezmyślnie spełniają swoje potrzeby, które wymyślają korporacje.

Jak tu mieć nadzieję?goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy