REKLAMA
REKLAMA

McEachran wypożyczony

dodał: MW  |  źródło: ASInfo  |  21.08.2012 13:45
Pomocnik Chelsea Londyn Josh McEachran będzie występował w Middlesbrough. Młody Anglik został wypożyczony do klubu z Championship na jeden sezon.

W ubiegłym sezonie Chelsea oddała piłkarza na sześć miesięcy do Swansea City. Przed obecnymi rozgrywkami dziewiętnastolatek miał równie trudne zadanie, by przebić się do podstawowego składu drużyny Di Matteo. W efekcie zdecydował się na przenosiny do Middlesbrough.

McEachran dołączył do Chelsea w 2010 roku, debiutując w spotkaniu Ligi Mistrzów przeciw MSK Żylinie. Od tego czasu rozegrał w barwach "The Blues" 22 mecze.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Arjen1 | 21.08.2012 13:54

Dołączył w 2010? Przecież to wychowanek. To chociaż dodajcie że do pierwszej drużyny.

Gall*Anonim | 21.08.2012 14:07

No to się pan Wachowski popisał nie ma co... Brak elementarnej wiedzy na temat klubu o którym się próbuje pisać powinien z miejsca zdyskwalifikować autora.
Dla Josha to dobra wiadomość, dopóki w Chelsea jest tylu pomocników nie miałby czego szukać. Moze jak odejdą starsi gracze się to zmieni? Oby bo jest jednym z większych talentów w Anglii.

Ascarus | 21.08.2012 14:43

Świetna znajomość nt. Josha...

To jest wychowanek! Gra w Chelsea całą swoją karierę.

Wracając, w Chelsea nie miałby raczej większych szans, mamy Lamparda, Oscara, Mate, Ramiresa, Raula i innych na tą pozycje, ale w przyszłym sezonie, lub za dwa może się realnie włączyć o walkę w składzie Chelsea i bardzo mnie to cieszy, bo taki wychowanek trafia się raz na kilka lat, Josh ma ogromny potencjał.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy