REKLAMA
REKLAMA

N'Sakali w miejsce Cissokho?

dodał: MW  |  źródło: CNN  |  02.08.2012 12:24
Agent Fabrice'a N’Sakali wyjawił, że transfer zawodnika Troyes do Olympique’u Lyon jest zależny od tego, czy włodarze klubu ze Stade Gerland sprzedadzą wcześniej swojego czołowego defensora - Aly’ego Cissokho.

Spekuluje się, że Les Gones oczekują za reprezentanta Francji [fot] 11 milionów euro. Zainteresowani wyłożeniem takiej kwoty pieniędzy są podobno Juventus oraz Napoli. Sam zawodnik nie widzi przeszkód, by przenieść się do Serie A.

Takowe rozwiązanie odpowiadałoby N’Sakali. Jego agent, David Wantier udzielił wywiadu, w którym powiedział: - Tak, sprzedaż Cissokho to jeden z warunków tego transferu. Jest jednak mało prawdopodobne, by obie transakcje zostały sfinalizowane przed końcem sierpnia.

- Mój klient przygotowuje się obecnie do nowego sezonu w barwach Troyes. Jeśli chodzi o transfer, to nie zaprząta sobie nim głowy - wyjaśnił reprezentant N’Sakali.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

bartekm123 | 02.08.2012 13:08

"Spekuluje się, że Les Gones oczekują za Brazylijczyka [fot] 11 milionów euro."  Od kiedy On jest BRAZYLIJCZYKIEM? czytajcie to co piszecie!

10Pinturicchio | 02.08.2012 23:10

Cissokho to z pewnością utalentowany chłopak, ale ja wolałbym sprawdzonego i ogranego w lidze włoskiej Armero.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy