Linette – Aleksandrowa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (22.05.2024)

Magda Linette zmierzy się z Jeleną Aleksandrową w środowym meczu 2. rundy turnieju w Strasbourgu. Mecz ma rozpocząć się o godzinie 12:30. Sprawdź gdzie dostępna będzie transmisja.

Magda Linette
Associated Press/Alamy Na zdjęciu: Magda Linette

Linette – Aleksandrowa, gdzie obejrzeć?

Magda Linette bardzo udanie rozpoczęła rywalizację w turnieju WTA w Strasbourg. W pierwszej rundzie pokonała w dwóch setach wyżej notowaną Soranę Cirsteę. Teraz przyjdzie jej się zmierzyć z jeszcze bardziej wymagającą rywalką – zajmującą 16. miejsce w rankingu WTA Jekateriną Aleksandrową.

Będzie to już piąty pojedynek tych zawodniczek. Bilans dotychczasowych konfrontacji jest remisowy, bowiem obie mają na koncie po dwie wygrane. W tym roku przyszło im się zmierzyć już w turnieju w Adelajdzie. Po bardzo zaciętym meczu górą była Aleksandrowa, która wygrała w trzech setach 3:6, 7:6(8), 7:5. Linette ostatnie zwycięstwo nad swoją najbliższą rywalką odniosła podczas ubiegłorocznego Australian Open, kiedy wygrała 6:3, 6:4.

Linette – Aleksandrowa, transmisja w TV

Prawami do transmisji turnieju w Stasbourgu w naszym kraju dysponuje stacja CANAL+. Jest duża szansa, że mecz będzie można obejrzeć “na żywo” na kanale CANAL+ Sport 2. Pojedynek ma rozpocząć się około godziny 12:30. W tym samym czasie zaplanowany jest mecz innej reprezentantki Polski Magdaleny Fręch.

Linette – Aleksandrowa: transmisja za darmo

Środowy mecz Linette – Aleksandrowa na pewno obejrzysz za pośrednictwem usługi STS TV. Transmisja jest dostępna po spełnieniu dwóch prostych warunków – założeniu konta w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz zagrania dowolnego kuponu za minimum 2 zł. Po spełnieniu tych warunków będziesz mógł oglądać transmisję zarówno na komputerze, jak i w aplikacji mobilnej.

Gdzie oglądać mecz Linette – Aleksandrowa?

Transmisja ze spotkania Linette – Aleksandrowa będzie dostępna w usłudze STS TV z kodem GOAL.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Linette – Aleksandrowa?

Spotkanie Linette – Aleksandrowa rozegrane zostanie w środę (22 maja) o godzinie 12:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.