Kostaryka – Niemcy: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (01.12.2022)

Thomas Mueller
fot. PressFocus Na zdjęciu: Thomas Mueller

Gdzie oglądać mecz Kostaryka – Niemcy? Konfrontacja na Al Bayt Stadium będzie transmitowana w TV i w internecie. W tym miejscu dowiesz się, gdzie znaleźć transmisję z udziałem ekip z Ameryki Północnej i czterokrotnych mistrzów świata.

Kostaryka – Niemcy, gdzie oglądać

Podopieczni Hansiego Flicka potrzebują zwycięstwa w czwartkowy wieczór, aby znaleźć się w fazie pucharowej mundialu. Reprezentacja Niemiec w dwóch pierwszych spotkaniach mundialu wywalczyła punkt.

Tymczasem drużyna Luisa Suareza ma za sobą cenne zwycięstwo nad Japonią (1:0). Kostaryka jednocześnie wróciła na ścieżkę zwycięstw po kompromitacji z Hiszpanią (0:7).

Typy bukmacherskie na dziś – sprawdź, jak typujemy pozostałe spotkania kolejki!

Kurs 100.00 na prowadzenie Niemiec do przerwy

Kostaryka – Niemcy, transmisja TV

Czwartkowy mecz będzie można zobaczyć w tradycyjnej telewizji. Spotkanie będzie transmitowane od godziny 20:00 na TVP 2. Mecz skomentują Mateusz Borek i Kamil Kosowski.

Kostaryka – Niemcy, transmisja online

Rywalizacja w Al Khor będzie dostępna także w sieci. Mecz będzie można oglądać na stronie Sport.tvp.pl, a także dzięki aplikacji TVP Sport, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Starcie Kostaryka – Niemcy będzie także dostępne na platformie CANAL+ online. Niedawno oferta została poszerzona o stacje TVP 1 i TVP 2.

Kostaryka – Niemcy, kursy bukmacherskie

Czterokrotni mistrzowie świata są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa czwartkowej potyczki. Kurs na wiktorię Niemców wynosi zaledwie 1,09-1,10.

Gdzie obejrzeć mecz Kostaryka – Niemcy?

Mecz Kostaryka – Niemcy będzie transmitowany na antenie TVP 2.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Kostaryka – Niemcy?

Spotkanie odbędzie się w czwartek (1 grudnia) o godzinie 20:00.

Komentarze