Wisła Kraków zmieniła zdanie ws. transferu. Trener potwierdza

Wisła Kraków miała pozyskać na dniach nowego napastnika. Testy medyczne w klubie przechodził Richard Boateng Welbeck. Szkoleniowiec Białej Gwiazdy potwierdził jednak, że ostatecznie do transferu nie dojdzie.

Albert Rude
Obserwuj nas w
Imago / Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Albert Rude
  • Wisła Kraków wycofała się z transferu napastnika
  • Richard Boateng Welbeck nie trafi do zespołu Białej Gwiazdy
  • Powodem takiej decyzji miały być wątpliwe wyniki testów medycznych

Richard Boateng Welbeck nie zostanie piłkarzem Wisły Kraków

Wisła Kraków wczoraj ogłosiła pozyskanie nowego pomocnika. Z klubem do końca sezonu związał się pomocnik z przeszłością w Olympique Marsylii – Billal Ormani. Następnym piłkarzem, który miał trafić na stadion przy Reymonta miał być Richard Boateng Welbeck.

Ostatecznie krakowski klub postanowił wycofać się z pomysłu pozyskania piłkarza, a jednym z powodów miały być wyniki testów medycznych. O tym, że Boateng Welbeck piłkarzem Wisły nie zostanie, poinformował trener Albert Rude, którego wypowiedź na portalu X zacytował dziennikarz Grzegorz Wojtowicz.

– Klub podjął decyzję, że nie podpisze kontraktu z Boatengiem Welbeckiem – powiedział Rude cytowany przez Grzegorza Wojtowicz.

Wisła Kraków na ten moment zajmuje 5. miejsce w Fortuna 1. Lidze z dorobkiem 34 punktów. Następny mecz podopieczni hiszpańskiego trenera zagrają w środę z Widzewem Łódź w Pucharze Polski.

Komentarze