Wisła Kraków sprzeda wielki talent. Piłkarz zasili czołowy klub Serie A

Jakub Krzyżanowski jest bardzo blisko odejścia z Wisły Kraków. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl, talent Białej Gwiazdy przeniesie się do Serie A.

Jakub Krzyżanowski
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Jakub Krzyżanowski

Bologna coraz bliżej transferu Jakuba Krzyżanowskiego

Wisła Kraków jest w trakcie wielkiej rewolucji kadrowej. Tuż po zakończeniu sezonu 2023/2024 z klubu odeszło kilku piłkarzy oraz nastąpiła zmiana na stanowisku trenera. Jak się okazuje, to dopiero początek poważnych zmian.

Z najnowszych informacji Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl wynika, że bardzo blisko transferu jest Jakub Krzyżanowski. 18-latek prowadzi rozmowy z Bologną, która w ubiegłej kampanii zajęła wysokie 5. miejsce w Serie A. Dzięki temu drużyna Kacpra Urbańskiego i Łukasza Skorupskiego wystąpi w przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Temat przenosin Krzyżanowskiego do Bologni pojawił się już w ubiegłym roku, ale wówczas kluby nie doszły do porozumienia. Natomiast teraz według przekazanych wieści wszystko idzie w dobrym kierunku.

POLECAMY TAKŻE

Tomasz Włodarczyk przekazał również, że Wisła Kraków odrzuciła ofertę za Kacpra Dudę. Ponoć jeden z klubów Serie B zaoferował Białej Gwieździe 200 tys. euro.

Władze krakowskiej ekipy liczą na zdecydowanie większe pieniądze, biorąc pod uwagę potencjał 20-latka. Serwis Transfermarkt wycenia pomocnika na około 400 tys. euro, a więc jest to dwa razy większa kwota, niż oferowano.

W całej sytuacji sporym problemem jest to, że kontrakty zawodników kończą się już w 2025 roku. Taka długość umowy bez wątpienia nie sprzyja negocjacjom i skutecznie temperuje oczekiwania Wisły.

Sprawdź: Raków otrzymał ofertę z MLS! Amerykanie wzięli za cel pomocnika

Komentarze