Wisła Kraków rozmawia z napastnikiem. Nowy partner dla Rodado?

Wisła Kraków ma w kadrze tylko jednego napastnika. Niebawem może się to zmienić, gdyż z informacji "Gazety Krakowskiej" wynika, że prowadzi rozmowy z Dimitarem Mitkovem.

Angel Rodado
Obserwuj nas w
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Angel Rodado

Wisła sonduje transfer bułgarskiego napastnika

Wisła Kraków rozpoczyna sezon 2024/2025 już w czwartek, a sytuacja kadrowa pozostawia wiele do życzenia. Swoje niezadowolenie otwarcie wyraża Kazimierz Moskal, który pilnie domaga się kolejnych wzmocnień. Na start kampanii Biała Gwiazda zagra przed własną publicznością z KF Llapi w ramach pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy.

Największą bolączką Wisły Kraków zdaje się być w tej chwili linia ataku. Po odejściach Szymona Sobczaka i Michała Żyry w kadrze pierwszej drużyny pozostał tylko jeden napastnik – Angel Rodado. Co więcej, wciąż nie jest przesądzona przyszłość Hiszpana, który po zdobyciu korony króla strzelców cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. “Gazeta Krakowska” sugeruje, że w najbliższym czasie ta sytuacja może się zmienić, bowiem Rodado doczeka się zmiennika lub partnera do gry.

POLECAMY TAKŻE

Wisła prowadzi rozmowy z Bułgarem Dimitarem Mitkovem, który jest dostępny jako wolny zawodnik. W czerwcu wygasła jego umowa z rodzimym Loko Sofia. 24-latek to napastnik, który w swojej grze stawia na warunki fizyczne, bowiem mierzy aż 191 centymetrów wzrostu. Na poziomie bułgarskiej ekstraklasy strzelił jedenaście bramek w 64 meczach. Znacznie skuteczny był podczas gry na jej zapleczu. Mitkov ma na swoim koncie również pięć występów w Lidze Europy.

Wcześniej Wisła Kraków była łączona z Łukaszem Zwolińskim, który znajduje się na wylocie z Rakowa Częstochowa.

Komentarze