Wieczysta zbroi się przed 2 Ligą, pierwszy transfer potwierdzony

Wieczysta Kraków potwierdziła pierwszy letni transfer. Do beniaminka 2 Ligi przeprowadził się Daniel Mikołajewski, który do tej pory występował w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Daniel Mikołajewski
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Daniel Mikołajewski

Daniel Mikołajewski podpisał kontrakt z Wieczystą Kraków

Wieczysta Kraków za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych poinformowała o dokonaniu pierwszego letniego transferu. Nowym zawodnikiem drużyny Żółto-Czarnych został Daniel Mikołajewski, któremu wygasła umowa z Podbeskidziem Bielsko-Biała. 24-letni środkowy obrońca do nowego zespołu dołączył zatem na zasadzie wolnego transferu i związał się z nim dwuletnim kontraktem.

Mierzący 188 centymetrów wzrostu stoper w swoim piłkarskim CV posiada również takie kluby jak Lechia Gdańsk, GKS Tychy, Stomil Olsztyn oraz Raków Częstochowa. Urodzony w Bielsku-Białej defensor może pochwalić się 105 spotkaniami na boiskach Fortuna 1 Ligi i 11 meczami na murawach PKO BP Ekstraklasy. Daniel Mikołajewski powinien więc wnieść potrzebną jakość do Wieczystej Kraków, która awansowała do drugiej ligi.

Ekipa prowadzona przez Sławomira Peszkę nie miała sobie równych w trzecioligowych rozgrywkach – promocji była pewna już na kilka kolejek przed końcem sezonu. W następnej kampanii ten zespół czeka jednak trudniejsze zadanie, dlatego potrzebne są wzmocnienia. Koszulkę Wieczystej Kraków na co dzień przywdziewają między innymi Jacek Góralski, Michał Pazdan, Michał Trąbka, Michał Mak, Thibault Moulin oraz Sasa Zivec.

Komentarze