Szymon Włodarczyk bohaterem głośnego transferu? Duża kwota na stole

Szymon Włodarczyk obecnie występuje w barwach austriackiego Sturmu Graz. Jak sam mówi w rozmowie z TVP Sport, być może latem zmieni klub.

Szymon Włodarczyk
Obserwuj nas w
IMAGO / Maciej Rogowski Na zdjęciu: Szymon Włodarczyk
  • Szymon Włodarczyk to obiecujący polski napastnik
  • 21-latek gra w austriackim Sturmie Graz
  • Nie ukrywa, że marzy o dużym transferze

Szymon Włodarczyk na radarze Celticu. Sturm chce 15 milionów euro

Szymon Włodarczyk latem 2023 roku przeniósł się za 2,2 miliona euro z Górnika Zabrze do Sturmu Graz. W austriackiej ekipie regularnie wystepuje w podstawowym składzie, zdobywając 9 goli w 30 meczach. Jak mówi w rozmowie z TVP Sport, już zimą pojawiały się zapytania z innych zespołów, ale ostatecznie nie doszło do kolejnego transferu. Jednocześnie 21-latek nie wyklucza tego, że zmieni klub w letnim oknie transferowym.

– Przyznam, że zimą pojawiały się już zapytania z innych klubów. Zobaczymy, co stanie się latem. Może już wtedy pojawi się świetna oferta i Sturm stwierdzi, że warto puścić mnie dalej? Nigdy nie da się do końca określić przyszłości w piłce nożnej – przyznał Włodarczyk.

Potencjalnym kierunkiem jest Celtic, który interesował się Polakiem kilka tygodni temu. Wówczas Sturm za Włodarczyka zażądał kwoty w granicach 15-20 milionów euro. Takie informacje przekazał Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl.

Czytaj także: Lamine Yamal opuści FC Barcelonę? Chce go gigant Premier League!

Komentarze