Pojawił się chętny na Sancho. Dobre wieści dla Manchesteru United

Manchester United ustalił cenę za Jadona Sancho w wysokości 40 milionów funtów. Zainteresowanie Anglikiem wykazuje Juventus, który preferowałby wypożyczenie z opcją wykupu.

Jadon Sancho
Obserwuj nas w
fot. Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Jadon Sancho

Juventus chętny na gwiazdora Manchesteru United

Jadon Sancho ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Borussii Dortmund. Był to dla niego dobry okres, w trakcie którym pomógł swojej drużynie wywalczyć awans do finału Ligi Mistrzów. Tam Borussia okazała się jednak słabsza od Realu Madryt. Anglik pozostawił po sobie pozytywne wrażenie, stąd plan klubu z Dortmundu na zatrzymanie go na dłużej. Z uwagi na żądania Manchesteru United ten kierunek zdaje się jednak być wykluczony.

POLECAMY TAKŻE

Wiadomo, że Sancho nie będzie kontynuował swojej kariery na Old Trafford. Czerwone Diabły postanowiły zatrzymać Erika ten Haga, z którym Anglik jest skonfliktowany od blisko roku. To właśnie napięte relacje między panami zmusiły Manchester United do znalezienia nowego klubu skrzydłowemu.

Tego lata Sancho znów będzie musiał zmienić otoczenie. Borussia Dortmund ma znikome szanse na sfinalizowanie tej operacji, stąd media rozpisują się na temat innych opcji. Anglik trafił na radary Juventusu, który planuje przebudowę po zmianie szkoleniowca. Sancho jest uważany za cenne wzmocnienie ofensywy, natomiast problematyczna stała się jego wycena. Manchester United oczekuje 40 milionów funtów. Stara Dama preferuje z kolei wypożyczenie z opcją wykupu.

Manchester United w pierwszej kolejności będzie dążył do definitywnego rozstania z Sancho. Jeśli zabraknie chętnych, wówczas możliwe stanie się wypożyczenie.

Komentarze