Piłkarz Atletico wyląduje w Premier League. Rozmowy z Chelsea i Man Utd

Saul Niguez
Saul Niguez PressFocus

Saul Niguez prawdopodobnie odejdzie z Atletico Madryt przed zamknięciem letniego okna transferowego. O 26-letniego piłkarza zabiegają dwa kluby Premier League – Chelsea i Manchester United. Sam zawodnik jest gotowy na odejście, a Atletico prawdopodobnie nie będzie stawać mu na przeszkodzie.

  • Saul Niguez nie jest zadowolony ze swojej roli w zespole Atletico Madryt i jest zdecydowany na odejście z klubu
  • Rozmowy z hiszpańskim klubem w sprawie transferu 26-letniego pomocnika prowadzą Chelsea i Manchester United

Chelsea i Manchester United chcą Saula Nigueza

O ewentualnym transferze Saula Nigueza mówi się od dłuższego czasu. Jak informuje dziennik AS piłkarz chce się nadal rozwijać, a czuje, że w Atletico nie jest to dla niego możliwe. Saul nie jest bowiem zadowolony z pozycji na której występuje w drużynie prowadzonej przez Diego Simeone.

Władze Atletico zdają sobie z tego sprawę i są przygotowane na odejście piłkarza jeszcze podczas letniego okna transferowego. Klub z Wanda Metropolitano nie zamierza stawać mu na przeszkodzie i jest gotowy na rozmowy z zainteresowanymi jego usługami klubami. W grę wchodziłoby wypożyczenie na warunkach podobnych do tych, na jakich Alvaro Morata przeniósł się do Juventusu.

Aktualnie najpoważniejszymi kandydatami do pozyskania Saula Nigueza pozostają Chelsea i Manchester United, który z pozyskaniem tego piłkarza łączony jest od dłuższego czasu. Przedstawiciele londyńskiego klubu rozmowy z Atletico prowadzili już od kilku dni i złożyli oficjalną ofertę wypożyczenia z opcja definitywnego kontraktu. Z kolei Manchester United kontaktował się z hiszpańskim klubem w tej sprawie w ostatnich 24 godzinach. Niewykluczone, że ostateczna decyzja co do kierunku będzie należała do zawodnika.

Zobacz także: Powrót Lukaku do Chelsea wpłynie na przyszłość Wernera?

Komentarze