Nowy bramkarz beniaminka Serie A. Były reprezentant Hiszpanii

Como awansowało do Serie A i nie zamierza bronić się przed spadkiem. Beniaminek finalizuje transfer golkipera, informuje Nicolo Schira. To były reprezentant Hiszpanii.

Pau Lopez
Obserwuj nas w
BTWImages / Alamy Na zdjęciu: Pau Lopez

Como o pozostanie w Serie A powalczy z doświadczonym golkiperem

To bez wątpienia jeden z najbardziej ekscytujących beniaminków Serie A w ostatnich latach. Como, którego twarzą jest Cesc Fabregas, dysponuje ogromnymi środkami na transfery. Solidne zaplecze finansowe pozwala przypuszczać, że Larianim zależy na długoletnim pobycie w krajowej elicie. Sugerują to już dokonane wzmocnienia.

POLECAMY TAKŻE

Como pozyskało takich piłkarzy jak Alberto Dossena, Gabriel Strefezza, Andrea Belotti, Ben Lhassine Kone, Matthias Braunöder, Peter Kovacik i Marco Curto. Na tych zawodników wydano ponad 20 milionów euro. Oczywiście to nie koniec ruchów do klubu. Następnym graczem, który ma trafić na Stadio Giuseppe Sinigaglia, jest bramkarz.

Nicolo Schira zdradził, że Pau Lopez zamieni Olympique Marsylia na Como na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Jeżeli Lariani utrzymają się w Serie A, będą musieli zapłacić pięć milionów euro.

Pau Lopez w poprzednim sezonie rozegrał aż 49 spotkań dla OM. Dwukrotny reprezentant Hiszpanii występuje na Stade Velodrome od trzech lat. W lecie 2022 roku Marsylia definitywnie wykupiła go za 12 milionów euro z Romy.

Komentarze