Oficjalnie: Mihai Popa wzmocnił Motor Lublin
Motor Lublin przechodzi właśnie olbrzymią przebudowę. Dotychczas słyszeliśmy wyłącznie o zawodnika, którzy odeszli z lubelskiego zespołu. Jak się okazuje, we wtorek klub pochwalił się pierwszym letnim transferem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony ogłoszono przyjście Mihaia Popy, który dotychczas był związany z CFR Cluj.
Rumuński golkiper przeniósł się do Motoru Lublin na zasadzie transferu definitywnego. 25-latek został obdarzony sporym zaufaniem. Ekstraklasowicz bowiem podpisał z nim kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2028 roku. W umowie widnieje zapis umożliwiający przedłużenie współpracy o kolejne 12 miesięcy.
REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie
– Jestem bardzo szczęśliwy. Poznałem już wszystkich i nie mogę doczekać się, aby być częścią rodziny i być w szatni z innymi zawodnikami. Wszystko działo się bardzo szybko. Byłem zadowolony, kiedy otrzymałem ofertę i wszystko poszło sprawnie. Jak jesteś zadowolony z wyboru, to wszystko tak właśnie idzie – powiedział bramkarz na łamach oficjalnej strony klubowej.
Mihai Popa w zeszłym sezonie rozegrał 19 spotkań między słupkami CFR Cluj. Rumuński golkiper ośmiokrotnie zakończyć mecz bez straconego gola.









