West Ham wzmocni defensywę? Na celowniku mistrz świata

West Ham United w letnim okienku transferowym może czekać spora rewolucja kadrowa. "Młoty" planują wzmocnić defensywę, a na celowniku Julena Lopeteguiego znalazł się Marcos Acuna - podaje "The Sun".

Marcos Acuna
Obserwuj nas w
PRESSINPHOTO SPORTS AGENCY / Alamy Na zdjęciu: Marcos Acuna

Marcos Acuna w kręgu zainteresowań West Hamu

West Ham United wraz z końcem sezonu rozpocznie nowy etap. Szeregi „Młotów” opuści David Moyes, a jego następcą zostanie Julen Lopetegui. Słaby rok prawdopodobnie sprawi, że londyński zespół będzie ciężko pracował podczas zbliżającego się okienka transferowy, aby dokonać wzmocnień. Hiszpański szkoleniowiec już wyznaczył swoje cele na lato.

POLECAMY TAKŻE

Z informacji przekazanych przez „The Sun” wynika, że West Ham United planuje wzmocnić defensywę. W kręgu zainteresowań „Młotów” znalazł się Marcos Acuna z Sevilli. Kontrakt mistrza świata z hiszpańskim zespołem obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku, zatem londyński klub nie będzie musiał inwestować ogromnej kwoty, aby pozyskać Argentyńczyka.

W obecnie trwającej kampanii Marcos Acuna rozegrał 25 spotkań w koszulce Sevilli. W tym czasie argentyński defensor zdołał raz wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć cztery asysty. Portal „Transfermarkt” wycenia 32-latka na 5 milionów euro.

Marcos Acuna nie jest jedynym zawodnikiem Sevilli, który w przyszłym sezonie może bronić barw West Hamu United. Julen Lopetegui naciska West Ham United, aby sprowadził Youssefa En-Nesyriego. Ten transfer wiązałby się z dość sporym wydatkiem, bowiem hiszpański klub wycenia swojego zawodnika na 25 milionów euro.

Sprawdź także: AS Monaco wykupiło defensora z klubu Premier League

Komentarze