West Ham rusza po zawodnika Sevilli. 25 milionów euro na stole

West Ham United w letnim okienku transferowym ma zamiar sprowadzić Youssefa En-Nesyriego. "Młoty" są gotowe zapłacić Sevilli aż 25 milionów euro - informuje serwis "CaughtOffside".

Youssef En-Nesyri
Obserwuj nas w
ZUMA Press, Inc. / Alam Na zdjęciu: Youssef En-Nesyri

Youssef En-Nesyri pożądany przez West Ham United

Nadchodzące letnie okienko transferowe zapowiada się na bardzo pracowite w West Hamie United. Głównym celem „Młotów” jest odmłodzenie pozycji napastnika. W obecnym sezonie za rolę „dziewiątki” odpowiedzialni są 33-letni Michail Antonio oraz 31-letni Danny Ings. Klub chciałby sprowadzić młodszego gracza, który dodatkowo będzie gwarancją większej liczby goli niż wymieniona dwójka.

POLECAMY TAKŻE

Z informacji przekazanych przez „CaughtOffside” dowiadujemy się, że West Ham United znalazł już idealnego kandydata na wzmocnienie pozycji napastnika. Londyński klub bowiem ma zamiar pozyskać Youssefa En-Nesyriego z Sevilli. „Młoty” są gotowe przeznaczyć na sprowadzenie reprezentanta Maroka 25 milionów euro. Z pewnością kwota transferu byłaby jeszcze wyższa, ale zawodnik jest zobowiązany kontraktem z hiszpańskim zespołem tylko do końca czerwca 2025 roku.

Youssef En-Nesyri wzbudza spore zainteresowanie wśród angielskich klubów. Napastnik Sevilli jest obserwowany również przez Newcastle United oraz Aston Villę. Jednak to West Ham jest najbardziej zdeterminowany, aby dokonać jego transferu.

Youssef En-Nesyri rozgrywa kolejny bardzo dobry sezon w Sevilli. W obecnie trwającej kampanii reprezentant Maroka rozegrał aż 37 spotkań. W tym czasie udało mu się aż 17-krotnie wpisać na listę strzelców. 26-letni napastnik może również pochwalić się trzema asystami.

Sprawdź także: Abraham może opuścić Romę. Poważne zainteresowanie

Komentarze