Niewypał transferowy Manchesteru United na wylocie. Klub wysłucha za niego ofert

Antony ze względu na rozczarowującą formę może pożegnać się latem z Old Trafford. Portal Mail Sport poinformował, że Manchester United wysłucha ofert za piłkarza podczas następnego okna transferowego.

Antony
Obserwuj nas w
Imago / Gareth Evans Na zdjęciu: Antony
  • Antony może latem opuścić Manchester United
  • Czerwone Diabły są gotowe wysłuchać propozycji transferowych
  • Skrzydłowy kosztował angielski klub aż 95 milionów euro

Antony wystawiony na listę transferową

Manchester United w ostatnich latach nie raz wydawał olbrzymie sumy pieniędzy na zawodników, którzy ostatecznie nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Teraz wraz z przyjściem nowego współwłaściciela każdy piłkarz, który nie spełnia odpowiednich kryteriów albo pozostaje bez formy od dłuższego czasu, ma odejść z klubu.

POLECAMY TAKŻE

Jednym z takich piłkarzy jest Antony. Jak poinformował portal Mail Sport, podczas następnego okna transferowego Manchester United wysłucha ofert za skrzydłowego. Czerwone Diabły zdecydowały się na taki ruch ze względu na rozczarowującą grę piłkarza podczas prawie dwuletniego pobytu w klubie.

Antony na Old Trafford trafił latem 2022 roku za 95 milionów euro z Ajaxu. Od tego momentu zagrał w 70 meczach, w których strzelił tylko 9 goli i uzbierał 4 asysty. Jego wartość rynkowa na ten moment to 35 milionów.

Komentarze