Liverpool wysłał skautów do Włoch. Nadchodzi wielki transfer?

Liverpool powoli szykuje się na letnie okno transferowe. Jak poinformował serwis Tutto Juve, The Reds wysłali swoich skautów na mecz Juventusu.

Federico Chiesa i Teun Koopmeiners
Obserwuj nas w
Marco Canoniero / Alam Na zdjęciu: Federico Chiesa i Teun Koopmeiners

Federico Chiesa obserwowany przez Liverpool

Liverpool rozpoczyna przygotowania do sezonu 2024/2025. Oczywistą kwestią będzie dokonanie kilku wzmocnień, które pozwolą drużynie na walkę o najwyższe cele. Jednym z priorytetów transferowych The Reds jest pozyskanie nowego skrzydłowego.

POLECAMY TAKŻE

Jak poinformował serwis Tutto Juve, skauci Liverpoolu udali się na finał Pucharu Włoch. Ponoć pod obserwacją był Federico Chiesa, którym ekipa z Anfield interesuje się od dłuższego czasu. Oprócz tego na radar trafił Teun Koopmeiners, czyli wyróżniający się pomocnik Atalanty.

Na ten moment nie wiadomo, jak eksperci Liverpoolu ocenili potencjalnych kandydatów do wzmocnienia składu. Sytuacja zapewne rozwinie się w najbliższych tygodniach, ale pewne jest, że The Reds nie mogą zbyt długo czekać. Rudy Galetti niedawno informował o stanowisku Juventusu wobec Federico Chiesy. Według dziennikarza Stara Dama będzie chciała przedłużyć umowę ze skrzydłowym.

Nie da się ukryć, że najbliższy czas będzie bardzo wymagający dla Liverpoolu. Wszystko ze względu na zmianę na ławce trenerskiej. Przypomnijmy, że Juergen Klopp zdecydował się na odejście, a nowym szkoleniowcem The Reds zostanie Arne Slot. Holender ma odpowiadać tylko i wyłącznie za prowadzenie drużyny, zaś sprawy dotyczące transferów będą należały do dyrektorów.

Sprawdź: Salah podjął decyzję ws. przyszłości. Wpis, który wiele wyjaśnia

Komentarze