Pomocnik Bayernu celem Liverpoolu

Jude Bellingham ma oddalać się od Liverpoolu z powodu wymagań finansowych. The Reds szukają tańszej alternatywy dla Anglika, a jednym z kandydatów do wzmocnienia linii pomocy klubu z Anfield podobno jest Ryan Gravenberch.

Ryan Gravenberch
PressFocus Na zdjęciu: Ryan Gravenberch
  • Ryan Gravenberch znalazł się na radarze Liverpoolu
  • 20-latek w Bayernie Monachium pełni rolę rezerwowego
  • Juergen Klopp latem chce sprowadzić pomocnika

Jeśli nie Bellingham, to Gravenberch? Liverpool szuka alternatywy

Według najnowszych informacji mediów, Liverpool może wycofać się z wyścigu o podpis Jude’a Bellinghama z powodu wymagań finansowych. Dlatego włodarze The Reds szukają tańszych alternatyw, a na ich celowniku wylądował Ryan Gravenberch.

Pewne źródła donoszą, że środkowy pomocnik jest już dogadany z Liverpoolem i po obecnym sezonie wyląduje na Anfield. Emocje jednak studzi James Pearce z “The Athletic”, który uważa, że 20-latek rzeczywiście jest obserwowany przez władze angielskiego klubu, ale nic nie zostało jeszcze przyklepane.

Jedenastokrotny reprezentant Holandii od lipca 2022 roku występuje w Bayernie Monachium, jednak na Allianz Arena nie potrafi sobie wywalczyć miejsca w podstawowym składzie.

Ryan Gravenberch w 24 spotkaniach aktualnej kampanii strzelił 1 bramkę i zaliczył tyle samo asyst. Jego umowa z bawarskim gigantem wygasa dopiero 30 czerwca 2027 roku.

Komentarze