Liverpool coraz bliżej pozyskania gwiazdy Serie A

Liverpool znajduje się na czołowej pozycji w wyścigu po podpis Teuna Koopmeinersa, pomocnika Atalanty. Jak informuje La Gazzetta dello Sport, włoski klub preferuje sprzedaż Holendra do angielskiego giganta, a nie do Juventusu.

Arne Slot
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alam Na zdjęciu: Arne Slot

Teun Koopmeiners coraz bliżej Liverpoolu

Juventus, prowadzący już negocjacje z Atalantą, oferuje około 40 mln euro, ale wciąż nie jest w stanie sfinalizować transakcji ze względu na ograniczenia finansowe. Tymczasem Liverpool, choć jeszcze nie przedstawił oficjalnej propozycji, wydaje się być gotów sprostać oczekiwaniom Atalanty, które wynoszą 60 mln euro.

POLECAMY TAKŻE

Klub z Anfield ma nadzieję na wzmocnienie swojej linii pomocy, a Koopmeiners pasuje do wizji Arne Slota jako zawodnik o wszechstronnych umiejętnościach i doświadczeniu w międzynarodowych rozgrywkach.

Holender, dzięki swoim imponującym występom w Serie A, przyciągnął uwagę kilku czołowych klubów. Jego przenosiny do Premier League mogłyby stanowić znaczący krok naprzód w jego karierze, oferując większe wyzwania i szanse na rozwój. Atalanta oczywiście ceni swojego pomocnika, ale jest skłonna go sprzedać za dobre pieniądze, oczekując, że niebawem otrzyma konkretną propozycję ze strony Liverpoolu.

Dla The Reds pozyskanie Koopmeinersa byłoby krokiem w kierunku stabilizacji środka pola i dodania kreatywności oraz siły do zespołu. W obliczu konkurencji ze strony Juventusu angielski klub ma nadzieję na szybkie działanie i zamknięcie transakcji, zanim rywal z Turynu znajdzie potrzebne środki.

Czytaj dalej: Milan szykuje bombę transferową! Ibrahimović wykonał telefon

Komentarze