Kolejny Polak w Eredivisie! Transfer potwierdzony

Kacper Kostorz w przyszłym sezonie będzie występował na boiskach Eredivisie. 24-latek bowiem zasilił szeregi NAC Bredy. Napastnik trafił do holenderskiego zespołu na zasadzie wypożyczenia z Pogoni Szczecin.

Kacper Kostorz
Obserwuj nas w
Orange Pics BV / Alamy Na zdjęciu: Kacper Kostorz

Oficjalnie: Kacper Kostorz nowym zawodnikiem NAC Bredy

Kacper Kostorz w minionym sezonie reprezentował barwy FC Den Bosch. 24-latek zakończył sezon z doskonałym wynikiem. W 39. spotkaniach zdołał aż 16-krotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć sześć asyst. Doskonała dyspozycja polskiego napastnika nie umknęła uwadze holenderskiej elicie. We wtorek właśnie został ogłoszony jego transfer do NAC Bredy.

Kacper Kostorz dołączył do drużyny z Rat Verlegh Stadion na zasadzie wypożyczenia z Pogoni Szczecin. Umowa między klubami będzie obowiązywała przez najbliższy rok. Holendrzy jednak zastrzegli sobie możliwość wykupu 24-latka w przyszłym letnim okienku transferowym.

Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem. W zeszłym sezonie grałem tutaj, na Rat Verlegh Stadion, i atmosfera była świetna. Odbyłem dobre rozmowy z ludźmi w klubie i szybko odkryłem, że jest to dla mnie idealne miejsce – powiedział Kacper Kostorz na łamach oficjalnej strony NAC Bredy.

Kacper Kostorz w swojej karierze piłkarskiej zwiedził wiele klubów. 24-latek reprezentował już barwy m.in. Podbeskidzia Bielsko-Biała, Legii Warszawa, Korony Kielce czy też Miedzi Legnica. Jednak polski napastnik odnalazł swoje miejsce na holenderskiej ziemi. To w barwach FC Den Bosch jego potencjał rozkwitł. Teraz pora na nowe wyzwaniem, jakim jest Eredivisie.

Sprawdź także: Jagiellonia zbroi się przed nowym sezonem. Pozyskała obrońcę z Serie B

Komentarze