Hansi Flick wskazał priorytet transferowy. Barcelona ma sprowadzić gwiazdę!

Hansi Flick poprosił włodarzy Barcelony o transfer Jeremiego Frimponga. Zawodnik Bayeru Leverkusen jest uważany za priorytet na letnie okienko - informuje Radio Catalunya.

Hansi Flick
Obserwuj nas w
fot. ANP / Alamy Na zdjęciu: Hansi Flick

Mistrz Niemiec priorytetem transferowym Barcelony

Hansi Flick rozpoczyna swoje rządy w Katalonii. Niemiecki szkoleniowiec chciałby wzmocnić tego lata drużynę, tak aby móc postawić się w kolejnym sezonie Realowi Madryt. Problemy finansowe Barcelony dość mocno ograniczają potencjalne ruchy kadrowe, w związku z czym najpierw trzeba będzie pożegnać niechcianych zawodników, a dopiero później przeprowadzić transfery do klubu.

POLECAMY TAKŻE

Blaugrana w ostatnim czasie była łączona z wieloma ciekawymi nazwiskami, takimi jak chociażby Nico Williams, Bernardo Silva, Joshua Kimmich czy Martin Zubimendi. Flick ustalił priorytet na letnie okienko, którym wcale nie jest sprowadzenie nowego środkowego pomocnika. Niemiec chciałby, aby Duma Katalonii sięgnęła po Jeremiego Frimponga.

Holender ma za sobą niemal doskonały sezon. Jego świetna gra pomogła Bayerowi Leverkusen w osiągnięciu historycznego sukcesu, jakim okazał się dublet na krajowym podwórku. Największe gwiazdy Aptekarzy zadeklarowały już, że tego lata nigdzie się nie wybierają. Deklaracji nie złożył natomiast Frimpong, który wcale nie wyklucza transferu do innej ekipy.

Barcelona to jeden z wielu klubów, które mają Holendra na swojej liście życzeń. Flick poprosił włodarzy, aby zrobili wszystko, co w ich mocy. Kwota transferu mistrza Niemiec miałaby wynieść maksymalnie 50 milionów euro.

Komentarze