Gwiazdy Barcy kuszone transferami do Arabii Saudyjskiej

Robert Lewandowski, Marc-Andre Ter Stegen oraz Raphinha latem będą mogli liczyć na lukratywne oferty pochodzące z klubów Arabii Saudjskiej, donosi Mundo Deportivo. Ich transfery nie są jednak przesądzone.

Robert Lewandowski, Raphinha
Obserwuj nas w
IMAGO / Sergio Ruiz Na zdjęciu: Robert Lewandowski, Raphinha
  • Kluby z Arabii Saudyjskiej polują na gwiazdy Barcelony
  • Wśród nich jest Robert Lewandowski
  • Przyszłość gwiazdorów pozostaje pod znakiem zapytania

Lewandowski, Ter Stegen i Raphinha mogą opuścić Barcelonę po sezonie

Pojawienie się pieniędzy z Arabii Saudyjskiej znacznie zakłóciło europejski futbol. W ciągu ostatniego półtora roku wielu najwyższej klasy piłkarzy zachęconych bardziej lukratywnymi kontraktami przeniosło się do Saudi Pro League.

Według Mundo Deportivo jednym z zawodników FC Barcelony nękanych pomysłem przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej jest Raphinha. Saudyjskie kluby chciały pozyskać napastnika Blaugrany zeszłego lata i jest więcej niż prawdopodobne, że powrócą po niego tego lata. Brazylijczyk już raz odrzucił taką propozycję, ale nie wiadomo, czy zrobi to ponownie.

Kolejnym gwiazdorem Dumy Katalonii łączonym z Saudi Pro League jest Marc-Andre ter Stegen. O lukratywnej ofercie dla Niemca było głośno w ostatnich tygodniach. Obecnie trudno jednak przewidzieć, jaką decyzję podejmie niemiecki golkiper.

Trzecim piłkarzem na tej liście jest Robert Lewandowski. Mundo Deportivo uważa, że w jego przypadku transfer byłby najmniej zaskakujący, ponieważ jego kariera chyli się ku końcowi, a Polak ma za sobą burzliwe miesiące, gdzie nie prezentował najwyższej formy.

Zobacz również: Przyszłość Lewandowskiego wyjaśniona? Barcelona podjęła decyzję

Komentarze