Przyszłość Lewandowskiego wyjaśniona? Barcelona podjęła decyzję

Jak informuje Mundo Deportivo, FC Barcelona podjęła decyzję ws. przyszłości Roberta Lewandowskiego. Teraz wszystko zależy od Polaka.

Robert Lewandowski
Obserwuj nas w
IMAGO / Sergio Ruiz Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • FC Barcelona podjęła decyzję ws. Lewandowskiego
  • Ważnym aspektem okazał się transfer Vitora Roque
  • Nie wiadomo, czy Polak przystanie na propozycję

FC Barcelona podjęła decyzję ws. Roberta Lewandowskiego

FC Barcelona chciałaby, aby Robert Lewandowski został w drużynie na przynajmniej jeszcze jeden sezon. Ponoć Blaugrana uważa, że Polak byłby idealnym nauczycielem dla Vitora Roque, z którym klub wiąże ogromne nadzieje. Takie informacje przekazał serwis Mundo Deportivo.

POLECAMY TAKŻE

Stanowisko FC Barcelony jest jednoznaczne, ale nie gwarantuje w stu procentach, że Lewy zostanie w Hiszpanii. Teraz ostateczną decyzję musi podjąć Polak. Wielkiego zaskoczenia raczej nie będzie, bo napastnik czuje się dobrze w klubie i nie dawał żadnych znaków o chęci odejścia. Jednak dopóki nie nastąpią oficjalne potwierdzenia, niczego nie można być pewnym.

– Oczywiście, jednym z moich celów jest powrót z drużyną na Camp Nou. To magiczny stadion i oczywiste jest, że chcę tam grać. […] W Barcelonie czuję się bardzo dobrze, podobnie zresztą jak moja rodzina. Jesteśmy tu szczęśliwi – mówił Lewandowski w niedawnym wywiadzie z katalońskim dziennikiem Sport.

Czytaj dalej: Sześciu Polaków, na których kluby Premier League powinny zwrócić uwagę

Komentarze