Gwiazdor nie jest na sprzedaż! PSG obejdzie się smakiem

Napoli nie zamierza sprzedawać tego lata Chwiczy Kwaracchelii. Antonio Conte uznał cel transferowy PSG za niedostępny dla innych klubów - informuje Gianluca Di Marzio.

Luis Enrique
Obserwuj nas w
fot. DPPI Media / Alamy Na zdjęciu: Luis Enrique

Napoli kategorycznie odrzuci oferty PSG

Paris Saint-Germain wytypowało Chwiczę Kwaracchelię jako wymarzonego następcę Kyliana Mbappe. Paryżanie od długiego czasu pracowali nad tym transferem, mając świadomość, że negocjacje z Napoli nie będą należeć do łatwych i przyjemnych. Włoski klub przygotowuje się już do odejścia Victora Osimhena i nie ma w planach utraty dwóch największych gwiazd w trakcie jednego okienka. Do drużyny trafił Antonio Conte, który stawia przed sobą i swoimi podopiecznymi ambitne cele, więc tak duże osłabienie kadry nie wchodzi w grę.

POLECAMY TAKŻE

PSG było gotowe zapłacić za Gruzina olbrzymie pieniądze, lecz obejdzie się smakiem. Musi rozglądać się za innymi kandydatami, gdyż Napoli definitywnie odrzuci wszelkie pojawiające się tego lata oferty. Dziennikarz Gianluca Di Marzio przekazał, że klub z Neapolu ustalił, iż Kwaracchelia nie jest na sprzedaż. Z podobnego założenia wychodzi również sam Conte. Skrzydłowy zostanie w Napoli, nawet jeśli nie zdecyduje się na podpisanie nowego kontraktu. Głównym celem jest natomiast przekonanie go do przedłużenia umowy i wpisania w nią atrakcyjną dla klubu klauzulę odstępnego.

To spory problem dla PSG, które dalej nie sprowadziło następcy Mbappe. W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, jakoby na radarach znalazł się Lamine Yamal. Wschodząca gwiazda Barcelony kosztowałaby rekordowe pieniądze.

Zobacz również: Bayern dopina hitowy transfer! Wschodząca gwiazda dogaduje szczegóły umowy

Komentarze