Stal Mielec sięgnie po piłkarza Wisły Płock? Transfer bliski finalizacji

Stal Mielec jest bardzo bliska dokonania transferu prosto z Fortuna 1 Ligi. O krok od przeprowadzki do zespołu Kamila Kieresia jest Fryderyk Gerbowski z Wisły Płock - informuje Tomasz Włodarczyk z redakcji "Meczyki".

Fryderyk Gerbowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Fryderyk Gerbowski

Fryderyk Gerbowski o krok od Wisły Płock

W miniony weekend dobiegł końca sezon 2023/24 w Ekstraklasie. Stal Mielec finalnie zajęła 11. lokatę w rozgrywkach Ekstraklasy. Kampania była dość udana dla podopiecznych Kamila Kieresia. A apetyt rośnie w miarę jedzenia. Klub już rozpoczął pracę na rynku transferowym i wkrótce może dokonać pierwszego wzmocnienia.

POLECAMY TAKŻE

Z informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyk wynika, że Stal Mielec jest bardzo bliska dokonania wzmocnienia prosto z zaplecza Ekstraklasy. Dziennikarz redakcji „Meczyki” zdradził, że chodzi o Fryderyka Gerbowskiego z Wisły Płock. Brak awansu „Nafciarzy” do elity sprawił, że klub czekają roszady kadrowe, a jednym z pierwszych piłkarzy, który może opuścić szeregi zespołu, jest właśnie 21-letni pomocnik.

Warto zaznaczyć, że Fryderyk Gerbowski w przeszłości reprezentował barwy Stali Mielec. Zawodnik urodzony w Warszawie miał okazje grać w tym zespole w sezonie 2022/23. Przygoda 21-latka w drużynie „Biało-Niebieskich” była dość udana. W 24. rozegranych spotkaniach pomocnik zdołał strzelić dwa gole, a także zaliczyć jedną asystę.

Miniony sezon na zapleczu Ekstraklasy również był udany dla Fryderyka Gerbowskiego. 21-latek w koszulce „Nafciarzy” rozegrał 25 spotkań. W tym czasie udało mu się dwukrotnie wpisać na listę strzelców, a także zaliczyć trzy ostatnie podania.

Sprawdź także: Stal zbroi się przed nowym sezonem. Bramkostrzelny napastnik trafi do Mielca

Komentarze