Deco zdradza plany transferowe FC Barcelony. Mistrz Hiszpanii chce zatrzymać dwie gwiazdy

Latem dobiegnie końca wypożyczenie Joao Felixa oraz Joao Cancelo. Obaj Portugalczycy w związku z tym wrócą do swoich klubów. Deco w rozmowie z portalem LaVanguardia przyznał, że podczas letniego okna transferowego będą chcieli sprowadzić obu piłkarzy na stałe.

Deco
Obserwuj nas w
Imago / NurPhoto / Urbanandsport Na zdjęciu: Deco
  • Deco w ostatnim wywiadzie zdradził plany transferowe FC Barcelony
  • Dyrektor sportowy potwierdził, że Duma Katalonii spróbuje latem sprowadzić zarówno Joao Cancelo, jak i Joao Felixa
  • Obaj Portugalczycy są aktualnie wypożyczeni do końca obecnego sezonu

FC Barcelona chce zatrzymać Cancelo i Felixa

FC Barcelona w swoich szeregach ma dwie gwiazdy, które przebywają w klubie na wypożyczeniu. Pierwszą z nich jest Joao Felix, który do stolicy Katalonii trafił z Atletico Madryt. Natomiast Joao Cancelo dołączył do klubu z Manchesteru City. Okres wypożyczenia dobiega końca wraz z zakończeniem sezonu jednak jak przyznał Deco w rozmowie z LaVanguardia latem Blaugrana będzie chciała podpisać obu piłkarzy.

Cancelo radzi sobie bardzo dobrze, Felix również miał świetny początek, zapewnił nam ważne punkty. Wszystko zależy od wielu czynników, ale spróbujemy ich zakontraktować – powiedział dyrektor sportowy FC Barcelony cytowany przez Fabrizio Romano.

Jak na razie obaj gracze stanowią mocny punkt katalońskiej drużyny. Joao Felix zagrał w 28 meczach, w których strzelił 7 bramek i zaliczył 5 asyst. Natomiast Cancelo wystąpił w 25 meczach, w których 3 razy wpisał się na listę strzelców oraz zaliczył tyle samo asyst.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze