Irlandzki napastnik przeniesie się na Old Trafford?

Evan Ferguson to kolejny napastnik, który jest łączony z przeprowadzką do Manchesteru United. Czerwone Diabły szukają nowego atakującego, a zwolennikiem talentu irlandzkiego snajpera podobno jest trener klubu z Old Trafford - Erik ten Hag.

Evan Ferguson
PressFocus Na zdjęciu: Evan Ferguson
  • Manchester United szuka nowego napastnika
  • Evan Ferguson to jedna z opcji do wzmocnienia Czerwonych Diabłów
  • 18-latek zapowiada się na solidnego snajpera

Man United rozpocznie rozmowy z Brighton? Na radarze Evan Ferguson

Erik Ten Hag jest pod wrażeniem gry Evana Fergusona i z zadowoleniem przyjąłby przenosiny młodego napastnika Brighton & Hove Albion do Manchesteru United. Czerwone Diabły w trakcie najbliższego letniego okienka transferowego chcą sprowadzić nowego zawodnika do linii ataku.

Evan Ferguson ma być jedną z opcji dla klubu z Old Trafford, jednak niewykluczone, że Manchester United oprócz pozyskania wschodzącej gwiazdy, chciałby sprowadzić również bardziej doświadczonego napastnika. 18-letni Irlandczyk z dobrej strony pokazuje się w obecnym sezonie.

Wychowanek Bohemians na przestrzeni aktualnej kampanii rozegrał 20 meczów, strzelił 7 bramek i zanotował 4 asysty. Wycenia sią go na 10 mln euro.

Bardzo utalentowany osiemnastolatek ma już za sobą także debiut w reprezentacji Irlandii, a w ostatnim spotkaniu przeciwko Łotwie zdobył gola (3:2).

Komentarze