Macron przekonywał Mbappe? Gwiazda PSG na kolacji w Pałacu Elizejskim

Kylian Mbappe pojawił się na kolacji w Pałacu Elizejskim. Wydarzenie zorganizowano w ramach negocjacji w sprawie rozejmu w Gazie. Jednak nieoficjalnie mówi się, że prezydent Francji Emmanuel Macron i emir Kataru Tamim ben Hamad Al Thani próbowali przekonać piłkarza do pozostania w PSG.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
IMAGO / Tim Goode Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Kylian Mbappe wziął udział w kolacji w Pałacu Elizejskim
  • Podczas wydarzenia głównie toczyły się rozmowy w sprawie rozejmu w Gazie
  • Nieoficjalnie mówi się, że doszło do rozmów w sprawie pozostania gwiazdy w PSG

Emmanuel Macron namawiał Kyliana Mbappe? Kolacja w Pałacu Elizejskim

We wtorek (27 lutego) w Pałacu Elizejskim odbyła się kolacja, której celem było podjęcie tematu rozejmu w Strefie Gazy. Niespodziewanie na wydarzenie został zaproszony Kylian Mbappe. Francuz był jedynym piłkarzem PSG, którego spotkał ten zaszczyt.

W mediach momentalnie ruszyły spekulacje na temat tego, że obecność Kyliana Mbappe jest związana z jego odejściem z PSG. Portal Foot Meracto sugeruje, że sam prezydent Francji Emmanuel Macron mógł próbować przekonać piłkarza do pozostania we Francji. Oprócz tego w wydarzeniu wzięli udział emir Kataru Tamim ben Hamad Al Thani i prezes PSG Nasser Al-Khelaifi. Hiszpański serwis Cadena COPE określił kolację mianem “ostatniej szansy PSG na zatrzymanie Mbappe”.

Wiele emocji wzbudziło jedno zdanie Emmanuela Macrona. Podczas krótkiej rozmowy media wychwyciły tajemnicze słowa. – Znowu wpakujesz nas w kłopoty – wypalił prezydent Francji.

Czy spotkanie przekona Kyliana Mbappe do pozostania? Trudno powiedzieć, choć cała otoczka robi ogromne wrażenie. Nie każdy piłkarz może liczyć na udział w tak ważnych wydarzeniach.

Jednocześnie Fabrizio Romano przekonywał, że spotkanie w Pałacu Elizejskim nie miało na celu zatrzymania Kyliana Mbappe w PSG. Według dziennikarza Francuz negocjuje aktualnie tylko i wyłącznie z Realem Madryt.

Czytaj dalej: W sklepie giganta zaczęto sprzedawać szaliki z wizerunkiem Mbappe [WIDEO]

Komentarze