Chelsea uprzedzi Arsenal ws. gwiazdy La Liga? Romano z nowymi wieściami

Chelsea według doniesień Fabrizio Romano wciąż marzy o pozyskaniu Nico Williamsa. Niemniej suma odstępnego za reprezentanta Hiszpanii może być zbyt wysoka dla The Blues.

Piłkarze Chelsea
Obserwuj nas w
fot. UK Sports Pics Ltd / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Chelsea

Nico Williams wyceniony przez Athletic Bilbao na 58 milionów euro

Chelsea jest jednym z kilku klubów zainteresowanych pozyskaniem Nico Williamsa z Athletic Bilbao. Wcześniej zainteresowanie zawodnikiem wykazywały takie kluby jak Arsenal, Manchester United czy FC Barcelona. Tymczasem nowe wieści na temat gracza przekazał dziennikarz Fabrizio Romano.

POLECAMY TAKŻE

Źródło podało, że na dzisiaj klub z Londynu nie może sobie pozwolić na ruch z udziałem reprezentanta Hiszpanii. Chelsea już latem minionego roku chciała pozyskać Nico Williamsa, ale na przeszkodzie stanęły kwestie finansowe. Wygląda na to, że w tym roku również to będzie problem dla The Blues.

Romano, przekazał, że zawodnik ma klauzulę odstępnego ustaloną na poziomie 58 milionów euro plus bonusy. Chętny zainteresowany pozyskaniem zawodnika musi się liczyć z tym, że kwota musi zostać zapłacona z górą. Na dodatek sam zawodnik ma duże oczekiwania finansowe.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Ekstraklasą

21-latek w trakcie trwającego Euro 2024 wystąpił w dwóch spotkaniach. Tymczasem w klubie Nico Williams wystąpił łącznie w 37 meczach. Zdobył w nich osiem bramek i zaliczył 19 asyst. Aktualny kontrakt zawodnika z Baskami obowiązuje do końca czerwca 2027 roku. 16-krotny reprezentant Hiszpanii to wychowanek Osasuny. Piłkarz trafił do Athletic Bilbao w lipcu 2013 roku.

Czytaj więcej: Bayern straci gwiazdę na rzecz Realu? Nie chodzi o Daviesa

Komentarze