Chelsea sprzeda bramkarza. Następca z Premier League

Chelsea w lecie planuje dokonać zmiany między słupkami. Z klubem ze Stamford Bridge ma pożegnać się Robert Sanchez. The Blues jego następcę widzą w Premier League.

Everton - Chelsea
Obserwuj nas w
IMAGO / Action Plus/ David Blunsden Na zdjęciu: Everton - Chelsea
  • Chelsea po sezonie będzie chciała kupić nowego bramkarza
  • The Blues zamierzają zakończyć współpracę z Robertem Sanchezem
  • Na celowniku londyńskiej ekipy znajduje się golkiper z innej drużyny Premier League

Premier League. Chelsea zainteresowana golkiperem ligowego rywala

Robert Sanchez zaczął ten sezon jako podstawowy bramkarz Chelsea. The Blues za blisko 30 milionów sprowadzili Hiszpana w lecie 2023 roku z Brighton. 26-latek zaliczył 16 spotkań w Premier League, w których tylko trzykrotnie zachował czyste konto. Z dalszej gry w grudniu wykluczyła go kontuzja kolana.

Między słupki londyńczyków wskoczył Đorđe Petrović, któremu trudno zarzucić brak kompetencji. Serb potwierdził swoje umiejętności i najprawdopodobniej definitywnie wygrał rywalizację z Sanchezem. Wobec tego włodarze Chelsea nie wiążą przyszłości z dwukrotnym reprezentantem Hiszpanii i w lecie zamierzają wysłuchać propozycji zainteresowanych jego usługami.

Graeme Bailey informuje, że w miejsce Sancheza na Stamford Bridge ma zameldować się Aaron Ramsdale. Anglik nie może liczyć na regularną grę w Arsenalu – Mikel Arteta wyżej ceni Davida Rayę.

Komentarze