Chelsea może sięgnąć po utalentowanego bramkarza. W grze 20 milionów funtów

Chelsea w letnim okienku transferowym może wzmocnić pozycję bramkarza. Na celowniku "The Blues" znalazł się James Trafford. Londyńczycy planują złożyć ofertę za Anglika - informuje "Sun on Sunday".

James Trafford
Obserwuj nas w
MARTIN DALTON / Alamy Na zdjęciu: James Trafford

Chelsea złoży ofertę za Jamesa Trafforda?

Chelsea zakończyła sezon ze sporym niedosytem. Co prawda, londyńska drużyna miała bardzo dobrą końcówkę rozgrywek Premier League, ale szanse na wyższe miejsce przekreśliła pierwsza część kampanii. „The Blues” finalnie zakończyli rok szóstej lokacie, przez co klub w letnim okienku transferowym może dokonać sporo roszad kadrowych.

POLECAMY TAKŻE

Pozycja, którą Chelsea w pierwszej kolejności wymaga wzmocnienia, to bramkarz. Jak wynika z informacji przekazanych przez „Sun on Sunday”, londyńczycy wkrótce mogą złożyć ofertę za golkipera. Otóż wewnątrz klubu trwają rozmowy, aby być może pozyskać Jamesa Trafforda z Burnley za 20 milionów funtów.

James Trafford ma za sobą znakomitą kampanię na boiskach Premier League. Co prawda, angielski golkiper nie zdołał pomóc utrzymać Burnley w elicie, ale jego indywidualne występy zasługują na słowa uznania. 21-latek w minionym sezonie rozegrał 28 spotkań, w których zdołał dwukrotnie zakończyć mecz bez straconego gola.

Chelsea z dokonaniem transferu Jamesa Trafforda może jednak wstrzymać się przez najbliższy czas. Władze klubu obecnie mają większy ból głowy. Po zakończeniu sezonu „The Blues” rozstali się z Mauricio Pochettino, przez co obecnie w pierwszej kolejności londyńczycy będą chcieli zatrudnić nowego szkoleniowca.

Sprawdź także: Kto przejmie Chelsea? Londyńczycy rozmawiają z dwoma trenerami

Komentarze