Casemiro odmówił gigantowi. Powodem rozbieżności finansowe

Casemiro w ostatnich dniach otrzymał ofertę od Bayernu Monachium. 32-letni pomocnik odmówił jednak Bawarczykom, ponieważ liczy na wyższe wynagrodzenie - podaje brazylijski portal Trivela.

Casemiro
Obserwuj nas w
MatchDay Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Casemiro

Casemiro nie dogadał się z Bayernem Monachium

Przyszłość Casemiro w Manchesterze United stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania. Defensywny pomocnik nie rozegrał dobrego sezonu, a jego ogromna pensja znacznie obciąża budżet Czerwonych Diabłów. 32-latek nie może jednak narzekać na brak zainteresowania, a jeśli wierzyć najnowszym informacjom brazylijskiego serwisu “Trivela”, to chrapkę na zakontraktowanie doświadczonego zawodnika ma Bayern Monachium.

POLECAMY TAKŻE

Klub ze stolicy Bawarii czekają wielkie zmiany po tym, jak stery nad bawarskim zespołem objął Vincent Kompany. Belgijski trener przejął drużynę Die Roten po Thomasie Tuchelu i chce budować tę ekipę po swojemu. Wszystko jednak wskazuje na to, że na Allianz Arenę nie trafi Casemiro. Wyżej wspomniane źródło dodaje, że 32-letni pomocnik otrzymał konkretną ofertę od Bayernu Monachium, ale propozycja nie spełniła jego oczekiwań finansowych.

Legenda Realu Madryt w 32 spotkaniach poprzedniej kampanii strzeliła 5 goli i zaliczyła 3 asysty. Casemiro koszulkę Manchesteru United przywdziewa od sierpnia 2022 roku. Fachowy portal “Transfermarkt” wycenia etatowego reprezentanta Canarinhos na 20 milionów euro. Kontrakt weterana z Czerwonymi Diabłami wygasa 30 czerwca 2026 roku i jest w nim zawarta opcja przedłużenia umowy o kolejny rok. Anglikom nie będzie więc łatwo pozbyć się piłkarza.

Komentarze