Były obrońca Manchesteru United może opuścić zespół z Arabii Saudyjskiej

Alex Telles kontrakt z Al-Nassr ma ważny tylko do 30 czerwca 2025 roku. Brazylijski defensor w nadchodzącym letnim okienku transferowym może zmienić otoczenie – przekazał Rudy Galetti.

Alex Telles
Obserwuj nas w
Power Sport Images Ltd / Alamy Na zdjęciu: Alex Telles

Al-Nassr otwarty na sprzedaż Alexa Tellesa

Kluby z Arabii Saudyjskiej podczas najbliższego letniego okienka transferowego ponownie będą aktywne na rynku. Niewykluczone, że na Bliski Wschód znowu trafi kilka gwiazd europejskiego futbolu. Z drugiej strony w składach saudyjskich ekip może dojść do przetasowań. Jak bowiem donosi Rudy Galetti, niepewna jest przyszłość Alexa Tellesa, który na co dzień występuje w Al-Nassr.

POLECAMY TAKŻE

Umowa 31-letniego obrońcy wygasa już 30 czerwca 2025 roku. Sam piłkarz nie podjął jeszcze decyzji odnośnie do przyszłości, a klub z Saudi Professional League podobno jest gotowy wysłuchać ofert za lewego defensora, który w zespole mógłby zwolnić miejsce dla innego gwiazdora. Dwunastokrotny reprezentant Canarinhos z powodzeniem występuje w Al-Nassr od lipca 2023 roku, gdy przeprowadził się na Półwysep Arabski za nieco ponad 4,5 miliona euro z Manchesteru United.

Alex Telles w koszulce saudyjskiej drużyny rozegrał łącznie 33 spotkania, strzelił 3 gole i zanotował 5 asyst. Lewy obrońca tego lata może więc zmienić klub wewnątrz Saudi Professional League lub wrócić do Europy. W przypadku doświadczonego zawodnika niewykluczony jest również powrót do Brazylii, gdzie 31-letni piłkarz miał okazję występować między innymi w Juventude oraz Gremio.

Komentarze