Nowak opuści Raków? Dwa kluby w grze o transfer

Bartosz Nowak w letnim okienku transferowym prawdopodobnie zmieni klub. Pomocnik Rakowa Częstochowa trafił na listę życzeń Górnika Zabrze oraz GKS-u Katowice - informuje Tomasz Włodarczyk z redakcji "meczyki.pl".

Bartosz Nowak
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Bartosz Nowak

Górnik Zabrze i GKS Katowice chętni na transfer Bartosza Nowaka

Miniony sezon nie zakończył się pomyślnie dla Rakowa Częstochowa. „Medaliki” postanowiły od razu zareagować i ponownie zatrudniły na stanowisku trenera Marka Papszuna. Nadchodzące letnie okienko transferowe będzie niezwykle ważne dla klubu. Już wiemy, że w przyszłej kampanii drużyny nie będzie reprezentował Janis Papanikolaou.

POLECAMY TAKŻE

Okazuje się, że Grek może nie być jedynym pomocnikiem, który latem opuści Raków Częstochowa. Z informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka wynika, że z „Medalikami” prawdopodobnie rozstanie się Bartosz Nowak. Dziennikarz serwisu „meczyki.pl” zdradził, że 30-latek znalazł się na celowniku dwóch klubów z Ekstraklasy. A mianowicie Górnika Zabrze oraz GKS-u Katowice.

Bartosz Nowak w przeszłości występował już w zespole obecnie prowadzonym przez Jana Urbana. Pomocnik Rakowa Częstochowa z pewnością przydałby się drużynie Górnika Zabrze. Podobnie zresztą jak w zespole GKS-u Katowice. Beniaminek ma wielkie ambitnie plany, a transfer 30-latka byłby dla nich ogromnym wzmocnieniem.

Wychowanek Gwarka Zabrze w minionym sezonie rozegrał łącznie 45 spotkań pod okiem Dawida Szwargy w Rakowie Częstochowa. Bartosz Nowak w tym czasie zdołał siedmiokrotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć cztery asysty. Liczby zgromadził wyłącznie w rozgrywkach Ekstraklasy.

Sprawdź także: Górnik Zabrze ma nowego dyrektora sportowego. To znane nazwisko

Komentarze