Arsenal rezygnuje z Osimhena. Została mu tylko jedna opcja

Victor Osimhen prawdopodobnie opuści Napoli w letnim oknie transferowym. Jak informuje TEAMtalk, rozmowy z Arsenalem utknęły w martwym punkcie.

Victor Osimhen
Obserwuj nas w
Insidefoto di andrea staccioli / Alamy Na zdjęciu: Victor Osimhen

Osimhen w tarapatach. Arsenal nie chce tyle płacić

Victor Osimhen jest obecnie uznawany za jedno z najlepszych napastników na świecie. Gwiazdor Napoli zachwycił w sezonie 2022/2023, gdy zdobywał z klubem mistrzostwo Włoch. Miniona kampania rozgrywek była dużo gorsza dla całego klubu, ale Nigeryjczyk utrzymał wysoką dyspozycję.

POLECAMY TAKŻE

Napastnik szybko stał się celem transferowym największych klubów w Europie. Od kilku miesięcy regularnie mówi się o zainteresowaniu ze strony Chelsea, PSG i Arsenalu. To te trzy drużyny początkowo widziały Osimhena w swoim składzie, ale najnowsze doniesienia sugerują, że w grze pozostał już tylko jeden gigant.

Najpierw sam piłkarz stracił cierpliwość do The Blues, którzy zwlekali z rozpoczęciem negocjacji. Natomiast teraz serwis TEAMtalk poinformował, że od transferu Osimhena oddalają się Kanonierzy. Włodarze z Emirates Stadium nie chcą płacić klauzuli wykupu opiewającej na zawrotne 130 milionów euro, a prezydent Napoli pozostaje nieugięty w rozmowach.

Tymczasem włoski portal Il Mattino przekazał, że odbyło się pierwsze spotkanie pomiędzy Al-Khelaifim a Aurelio De Laurentisem. PSG raczej nie miałoby problemów z wyłożeniem tak dużej sumy, dlatego obecnie mistrzowie Francji wydają się faworytem do podpisania kontaktu z Osimhenem.

Sprawdź: Man City oferuje Barcelonie sensacyjną wymianę! Gwiazda za gwiazdę

Komentarze