Klopp przekazał pesymistyczne wieści ws. słynnego pomocnika

Juergen Klopp na konferencji prasowej przyznał, że nie wie, czy Thiago Alcantara w aktualnej kampanii wybiegnie jeszcze na boisko. 32-letni Hiszpan zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Juergen Klopp
Obserwuj nas w
IMAGO / Xinhua Na zdjęciu: Juergen Klopp
  • Thiago w obecnym sezonie na murawie spędził zaledwie pięć minut
  • Hiszpański pomocnik ma ogromne problemy zdrowotne
  • Juergen Klopp ocenił dzisiaj jego sytuację

Thiago nie zagra już w Liverpoolu? Wciąż nie wyleczył urazu

Thiago Alcantara przez ostatnie 9 miesięcy odpoczywał od futbolu, ponieważ dochodził do siebie po operacji w związku z poważną kontuzją biodra. 32-latek kilka tygodni temu wrócił do gry, ale błyskawicznie nabawił się następnego urazu, tym razem mięśniowego.

Nie wiadomo, kiedy 46-krotny reprezentant Hiszpanii w pełni się wyleczy. Takiej wiedzy nie ma nawet trener LiverpooluJuergen Klopp. Umowa pomocnika z drużyną The Reds wygasa 30 czerwca, więc zawodnik może więcej już nie zagrać dla angielskiej ekipy.

Kiedy do mojej dyspozycji będzie Thiago Alcantara? Szczerze, nie mam pojęcia. Z medycznego punktu widzenia musi zrobić kilka rzeczy. Nie wiem, czy wróci do gry przed końcem obecnego sezonu. Nie mogę powiedzieć nic więcej na ten temat – wyjawił Juergen Klopp na dzisiejszej konferencji prasowej, cytowany przez Fabrizio Romano.

Komentarze