Jakub Kiwior znowu błysnął! Asysta polskiego obrońcy [WIDEO]

Jakub Kiwior zaliczył asystę przy golu Gabriela Martinelliego w meczu 27. kolejki Premier League pomiędzy Sheffield United a Arsenalem. Polski obrońca ostatnio imponuje fantastyczną formą.

Jakub Kiwior
IMAGO / Nigel Keene Na zdjęciu: Jakub Kiwior
  • Jakub Kiwior po raz kolejny wybiegł w pierwszym składzie Arsenalu
  • Kanonierzy dzisiaj na wyjeździe mierzą się z Sheffield United
  • Reprezentant Polski w 15. minucie zanotował asystę

Dwójkowa akcja Kiwiora z Martinellim. Kolejna asysta Polaka

Arsenal w poniedziałek wieczorem na wyjeździe mierzy się z Sheffield United w spotkaniu 27. kolejki Premier League. Kanonierzy w 15. minucie mieli zapewnione już trzybramkowe prowadzenie – do siatki trafił wówczas Gabriel Martinelli, któremu asystował Jakub Kiwior.

Polak oraz Brazylijczyk popisali się świetną dwójkową akcją. Dziewiętnastokrotny reprezentant Biało-Czerwonych ponownie wybiegł w wyjściowej jedenastce wicemistrza Anglii i po raz kolejny gra na lewej obronie. 24-letni defensor w tym sezonie rozegrał 23 mecze, strzelił 1 gola i zaliczył 3 ostatnie podania.

Podopieczni Mikela Artety do przerwy prowadzą aż 5:0 ze swoim dzisiejszym rywalem i najprawdopodobniej odniosą szóste zwycięstwo z rzędu w Premier League.

Aktualizacja: Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 6:0, a Jakub Kiwior rozegrał całe zawody.