Erik ten Hag po zwycięstwie nad Aston Villą. “Wynik mógł pójść w dwie strony”

Manchester United odniósł cenne zwycięstwo nad Aston Villą 2:1. Erik ten Hag w rozmowie z dziennikarzami był bardzo zadowolony z wyniku. Holender przyznał, że rezerwowi mieli ogromny wpływ na końcowy rezultat.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
IMAGO / Martin Rickett / PA Images Na zdjęciu: Erik ten Hag
  • Manchester United zbliżył się do czołówki, pokonując na wyjeździe Aston Villę
  • Erik ten Hag nie ukrywał radości z tego zwycięstwo
  • “Spotkanie przypominało momentami mecz tenisa” – przyznał Holender.

Erik ten Hag: Jesteśmy naprawdę zadowoleni z naszej postawy

W niedzielę odbył się hit 24. kolejki Premier League, w którym Manchester United podejmował na wyjeździe Aston Villę. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną “Czerwonych Diabłów” 2:1. Zwycięskiego gola w końcówce strzelił Scott McTominay.

Po spotkaniu Erik ten Hag był bardzo zadowolony z postawy drużyny. Holender przyznał, że mecz momentami przypominał partię tenisa, a także dodał, że rezerwowi mieli ogromny wpływ na wynik.

Podobało mi się zwłaszcza pierwsze 20 minut, kiedy kontrolowaliśmy mecz. Przy stanie 1:1 musieliśmy walczyć i jesteśmy naprawdę zadowoleni z naszej postawy. Przy wyniku 1:1 zawsze musisz poczekać, jak mecz się rozwinie. Intensywność była naprawdę wysoka, a po meczu widzieliście, że wielu zawodników było zmęczonych – powiedział szkoleniowiec cytowany przez portal “DevilPage”.

Mecz był otwarty i wynik mógł pójść w dwie strony. Znaleźliśmy odpowiednią mentalność i charakter, aby wygrać to starcie. Rezerwowi mieli wpływ na to spotkanie – kontynuował.

Bramka Scotta McTominaya była wspaniała. Potrafi strzelać gole. Zawsze znajduje się na odpowiednich pozycjach. Mieliśmy swoje problemy. Spotkanie przypominało momentami mecz tenisa. Były problemy z naszym kontratakiem. Wiedziałem, że Scott może wbiec w pole karne i strzelić – dodał Erik ten Hag.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze