Były piłkarz Liverpoolu z radą dla Alexandra-Arnolda. Chodzi o nowy kontrakt

Trent Alexander-Arnold wciąż nie podpisał nowego kontraktu z Liverpoolem. Obecna umowa wygasa w czerwcu 2025 roku. David James były bramkarz Liverpoolu w rozmowie z portalem GGRecon odradza obrońcy podpisanie długoterminowego kontraktu.

Trent Alexander-Arnold
Obserwuj nas w
Imago / Peter Byrne Na zdjęciu: Trent Alexander-Arnold
  • Liverpool po zakończeniu sezonu czekają duże zmiany
  • Trent Alexander-Arnold ma kontrakt z klubem do czerwca 2025 roku
  • Były bramkarz Liverpoolu odradza mu decyzję o wieloletnim kontrakcie

Trent Alexander-Arnold nie może podpisać długoterminowego kontraktu

Liverpool po zakończeniu obecnego sezonu czekają zmiany. Przede wszystkim dojdzie do zmiany na stanowisku pierwszego trenera. Jurgen Klopp podjął decyzję o opuszczeniu Anfield Road wraz z końcem obecnej kampanii. Odejście niemieckiego trenera może spowodować, że kilka gwiazd klubu zacznie zastanawiać się nad swoją przyszłością w barwach The Reds.

Jednym z tych piłkarzy jest Trent Alexander-Arnold. Anglik ma kontrakt obowiązujący do czerwca 2025 roku. Na tę chwilę wciąż nie ma żadnych informacji odnośnie ewentualnego przedłużenia umowy. Radę dla reprezentanta Anglii i obrońcy Liverpoolu ma były bramkarz – David James.

Bardzo ważne jest, żeby został. Przeszedł trudne chwile, ale mam nadzieję, że cały czas chce być częścią Liverpoolu. Natomiast w przypadku Trenta nie może w tej chwili zobowiązać się do niczego długoterminowego. Nie wie, kto zastąpi Jurgena Kloppa na Anfield – mówi David James w rozmowie z GGRecon.

Komentarze