Arsenal gromi Sheffield do przerwy. Kibice gospodarzy nie wytrzymali

Arsenal do przerwy wygrywa 5:0 z Sheffield United w wyjazdowym meczu 27. kolejki Premier League. Kibice gospodarzy już w 17. minucie, przy wyniku 0:3, zaczęli opuszczać stadion.

Piłkarze Arsenalu
IMAGO / Nick Potts Na zdjęciu: Piłkarze Arsenalu
  • Arsenal kontynuuje świetną serię w Premier League
  • Kanonierzy po czterdziestu pięciu minutach gromią Sheffield United
  • Fani beniaminka zaczęli już opuszczać Bramall Lane

Kibice Sheffield United opuszczają stadion. Arsenal nie ma litości

W poniedziałek o godzinie 21:00 na Bramall Lane rozpoczęło się spotkanie 27. kolejki Premier League pomiędzy Sheffield United a Arsenalem. Faworyta tego starcia nietrudno było wskazać, ale nikt się nie spodziewał, że na boisku zobaczymy aż tak ogromną różnicę klas.

Za nami bowiem pierwsza połowa dzisiejszego pojedynku, a rezultat na tablicy wyników to… 5:0 dla gości. Jak podaje “ESPN”, część fanów gospodarzy już w 17. minucie, przy wyniku 0:3, zaczęło opuszczać stadion. Kibice nie chcieli patrzeć, jak ich ukochany zespół jest gromiony przez wicemistrza Anglii.

Warto dodać, że asystę w tym meczu zaliczył Jakub Kiwior. Polski obrońca oraz Gabriel Martinelli popisali się świetną dwójkową akcją zakończoną golem Brazylijczyka.